سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

دستگیری ۲۵ هنجارشکن در جزیره کیش - نمایش محتوای خبر

 

 

دستگیری ۲۵ هنجارشکن در جزیره کیش

دستگیری ۲۵ هنجارشکن در جزیره کیش

معاون عملیات فرماندهی انتظامی ویژه کیش از دستگیری ۲۵ نفر افراد هنجارشکن در اجرای طرح رعد در پارک‌ها و تفرجگاه‌های جزیره کیش خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، سرهنگ سید مسعود میرحسینی، گفت: با اجرای این طرح  ۲۵ نفر افراد هنجار شکن شامل سارق، خرده فروش مواد مخدر و معتاد متجاهر در پارک‌ها و تفرجگاه‌های کیش دستگیر شدند.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش با اشاره به برخورد قاطع و در چارچوب قانون پلیس با هنجار شکنان حوزه عفاف و حجاب و سگ گردانی در خیابان‌های جزیره کیش، افزود: برخورد با هنجارشکنان و افرادی که اقدام به سگ گردانی می‌کنند از خواسته‌های مردمی بوده و در دستور کار پلیس کیش قرار دارد و در چارچوب مقررات با این هنجار شکنان برخورد خواهد کرد.

رئیس پلیس پیشگیری کیش افزود: در برگزاری این طرح دادستان کیش حمایت‌های لازم را داشته و مجوز‌های مورد نیاز را صادر کردند، پرونده‌های متهمان تکمیل و برای رسیدگی به مرجع قضائی ارجاع داده شده است.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی ویژه کیش هدف از اجرای طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی را تحقق بهینه مطالبات مردمی عنوان و تاکید کرد: برای موفقیت در این عرصه، پلیس آمادگی بهره مندی از ظرفیت مردمی را دارد.