جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

دستگیری مدیر آمد نیوز، ضربه حیثیتی به دستگاه‌های اطلاعاتی غرب - نمایش محتوای خبر

 

 

دستگیری مدیر آمد نیوز، ضربه حیثیتی به دستگاه‌های اطلاعاتی غرب

دستگیری مدیر آمد نیوز، ضربه حیثیتی به دستگاه‌های اطلاعاتی غرب

امام جمعه کیش دستگیری مدیر ضدانقلاب کانال آمد نیوز توسط اطلاعات سپاه را ضربه حیثیتی بزرگ به دستگاه‌های اطلاعاتی کشور‌های غربی همچون آمریکا، فرانسه و رژیم صهیونیستی عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کیش، حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده این اتفاق را یکی از مهمترین اتفاقات تاریخ انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: دستگیری روح الله زم مدیر ضدانقلاب کانال آمد نیوز یکی از پیچیده ترین اقدامات اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان است که در 40 روز گذشته، در کنار دستگیری تیم ترور سردار قاسم سلیمانی، دومین ضربه به معاندان انقلاب اسلامی محسوب می شود.
خطیب جمعه کیش با تاکید بر اینکه همچنان فرصت برای ضدانقلاب و فریب خوردگان وجود دارد تا به دامان اسلام و انقلاب بازگردند بیان کرد: این افراد تا زمانی که در تور اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان گرفتار نشده اند دست از دشمنی برداشته و به آغوش اسلام بازگردند.
حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده با تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام اربعین حسینی، ائمه معصومین را وارث فیوضات انبیای الهی دانست و گفت: ائمه معصومین گستردگی علوم، عالم به کتاب های الهی انبیا، ولایت تکوینی یعنی تصرف در عالم افرینش الهی به اذن خداوند، عصمت و مبرا بودن از گناه و اشتباه را از انبیا الهی به ارث برده اند.
امام جمعه کیش با تبریک و گرامیداشت هفته تربیت بدنی از مسوولان خواست تا با تکمیل و بهسازی زیرساخت های ورزشی کیش فرصت ورزش را برای عموم مردم کیش بیش از پیش فراهم سازند.
حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده با تاکید بر اینکه همچنان در جزیره کیش مناطق محرومی وجود دارد که در بازدیدها شاهد فقر امکانات برای آنها بوده ایم از مسوولان خواست، برای بهره مندی اقشار این نواحی جزیره، برنامه ریزی هدفمندی انجام دهند.
امام جمعه کیش موضوع تقوا در خانواده را یکی از مهمترین موضوعاتی دانست که می تواند نقشه های دشمنان که متوجه این کانون اثر گذار است را خنثی سازد.
حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده با تاکید بر اینکه سخت گیری و بداخلاقی آقایان در محیط خانواده یکی از مواردی است که موجب تزلزل بنیان خانواده می شود گفت: پیامبر اکرم(ص) در روایتی بیان داشتند که بدترین مردم، مرد سخت گیری است که وقتی وارد محیط خانه می شود، همسر و فرزندانش از او می ترسند و وقتی از خانه بیرون می رود اهل خانه احساس آرامش می کنند.
وی با تسلیت به مناسبت ایام وفات عالم ولایتمدار؛ آیت الله مهدوی کنی و شهادت حاج آقا مصطفی خمینی، شهادت این فرزند عالمِ امام خمینی(ره) را نقطه شروعی برای حرکت موج عظیم انقلاب دانست.