سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

دستگیری عامل ضرب و جرح در کیش - نمایش محتوای خبر

 

 

دستگیری عامل ضرب و جرح در کیش

دستگیری عامل ضرب و جرح در کیش

مرکز اطلاع رسانی خبری پلیس کیش از دستگیری عامل وضارب درگیری در اسکله تفریحی کیش خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش،  ساعت ۳ بامداد امروز در  اعلام تماس مردمی به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره ضرب و جرح و مجروحیت یک جوان در اسکله تفریحی جزیره کیش، گشت کلانتری پلیس در صحنه حاضر و پس از اعزام مجروح به بیمارستان، مراتب شناسایی و دستگیری ضارب در دستور کار پلیس قرار گرفت.

براساس اعلام مرکز اطلاع رسانی خبری پلیس کیش با هماهنگی و دستور دادستان جزیره کیش و اقدامات فنی و پلیسی کارکنان پلیس کیش مخفیگاه ضارب شناسایی و در بازرسی از خودرو وی وسیله ضرب و جرح آلوده به خون پیدا شده و فرد خاطی پس از حدود ۱۰ ساعت دستگیر شد.
در بررسی‌های اولیه انگیزه فرد از درگیری، اختلاف شخصی بوده که منجر به ضرب و جرح با شئ برنده تیز شده، که تا این لحظه با ابراز امیدواری فرد مجروح در بیمارستان کیش حال عمومی وی مساعد اعلام شده و در حال مداوا است.
مرکز اطلاع رسانی خبری پلیس کیش در پایان این اطلاعیه اعلام کرد: پلیس مسئول نظم و امنیت جامعه است و امنیت مردم خط قرمز پلیس است و پلیس به هیچ فرد یا گروهی اجازه برهم زدن نظم و امنیت مردم را نمی‌دهد و مشارکت مردم از طریق برقراری ارتباط با پلیس ۱۱۰ و راه اندازی پایش تصویری می‌تواند کمک شایانی به پلیس در حفظ امنیت در جزیره کیش کند.