سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۴ تیر ۱۴۰۰

درس هایی از اخلاق - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

درس هایی از اخلاق

Loading the player...

برنامه «درس هایی از اخلاق» به تعداد 7 برنامه 20 دقیقه ای به منظور پرداختن به آموزش شیوه های زندگی الهی و سبک زندگی اسلامی و دین مدار در سیمای مرکز کیش تهیه و در روز های پنج شنبه پخش می گردد.

آرایش جبهه دارد تغییر می کند و به تعبیر دقیق تر از جنس شبیخون و تهاجم فرهنگی به سمت ناتوی فرهنگی و جنگ نرم تغییر می کند.در واقع از جنس حرکات پارتیزانی به آرایش جنگی تغییر می کند.

امروز شاید ندانیم چه اتفاقی دارد برایمان می افتد ولی به صورت ناخودآگاه یک کششی پیدا کرده ایم و تبدیل به یک عنصر بی تفاوت و حتی متفاوت شده ایم، مانند مرده ای که هر چه به او سوزن می زنیم، واکنشی نشان نمی دهد. اولین نقطه هدف حمله کنندگان جنگ نرم، باورهای مردم است.

 آگاه سازی مردم، اولین راه مقابله با جنگ نرم دشمن است. دشمنان ایران اسلامی در اتاق های فکر خود به این مهم رسیده اند که تنها راه شکست نظام جمهوری اسلامی ایران، تضعیف و از بین بردن سه رکن انقلاب اسلامی ایران یعنی ولایت فقیه، ایمان و باورهای دینی و وحدت و مشارکت ملت است. آنان با ناامن کردن کشورهای همسایه و با فرقه سازی در جهت تهاجم به ارزش های اسلامی و همچنین با عرضه مدل های رنگارنگ بی حجابی و بی عفافی و تبلیغ آن در هزاران سایت اینترنتی، شبکه های ماهواره ای و شبکه های اجتماعی، جهت تضعیف باورهای دینی و اعتقادی ملت ایران گام های جدی برداشته اند.

-در مقابل جنگ نرم دشمن، اقدامات نرم را باید انجام داد و می طلبد که با همدلی و همیاری همه دستگاه ها و مردم ولایت مدار ایران اسلامی در جهت خنثی سازی توطئه ها و تهدیدات دشمن به خصوص در بحث عفاف و حجاب گام برداریم .

سال تولید: 1395

تهیه کننده:یزدان قاسمی

تصویر برداران:مهدی روحی،محمد خلیلی،کامبیز حسین زاده

صدابردار:حمید پور غلامحسین

تدوین:یزدان قاسمی