جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

درخشش بانوان ورزشکار کیش در سال ۹۸ - نمایش محتوای خبر

 

 

درخشش بانوان ورزشکار کیش در سال ۹۸

بانوان کیش در سال ۹۸ علاوه بر کسب عناوین قهرمانی کشوری موفق به کسب نشان در رشته‌های ژیمیناستیک، دوومیدانی، کاراته و تیر و کمان شدند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، محمدی مسئول ورزش بانوان جزیره کیش،گفت: در سال گذشته 37 تیم در رشته های مختلف به مسابقات کشوری اعزام شدند و از این تعداد تیم های ژیمناستیک در دو رده سنی موفق به کسب یک نشان طلا ویک نشان  برنز ،رشته دو میدانی موفق به کسب دو نشان طلا در مسابقات قهرمانی کشوری جوانان، کاراته کاها در مسابقات استعداد یابی المپیاد برتر  موفق به کسب دو نشان برنز و درنهایت تیم بانوان تیر و کمان کیش هم سه نشان نقره کسب کردند.
محمدی با اشاره به عملکرد قابل قبول تیم هندبال بانوان کیش در سال 98 گفت: بانوان هندبالیست جزیره کیش در سال 98 موفق به کسب عنوان قهرانی لیگ امیدهای کشور شدو تیم بزرگسالان هم اولین تجربه خود در لیگ هندبال قهرمانی کشور را کسب کرد.
وی با اشاره به اینکه حزیره کیش با 185 هزار متر مربع فضای ورزشی و زیر ساخت های مناسب از جذاب ترین گزینه های برگزاری رویداد های مختلف ورزشی در کشور به شمار می رود، افزود: در سال 98 پنج دوره میزبانی مسابقات کشوری از جمله مسابقات راگبی ساحلی ،مسابقات قهرمانی نجات غریق ،مسابقات تنیس بین المللی زیر 18 سال و مسابقات تنیس  آسیایی زیر 14 سال به میزبانی کیش برگزار شد.
مسئول ورزش بانوان کیش افزود: علاوه بر میزبانی مسابقات کشوری و بین المللی سال گذشته 5 اردوی تیم ملی  از جمله اردوی تیم ملی مینی گلف، تیم ملی تیر اندازی باکمان و تیر اندازی با کمان جانبازان و معلولان به میزبانی جزیره کیش برگزارشد.
محمدی گفت: 2 هزار و 582 ورزشکار زن سازمان یافته در کیش فعالیت می کنند.