رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

دامن زدن به شايعات و انتشار در فضاي مجازي كمك به دشمنان - نمایش محتوای خبر

 

 

دامن زدن به شايعات و انتشار در فضاي مجازي كمك به دشمنان

دامن زدن به شايعات و انتشار در فضاي مجازي كمك به دشمنان

امام جمعه كيش در خطبه هاي نمازجمعه با اشاره به آسيب هاي فضاي مجازي بيان شايعات و دامن زدن به آنها را كمك به دشمنان براي رسيدن به اهدافشان برشمرد.

به گزارش خبرگزاري صداوسيما مركز كيش، حجت الاسلام و المسلمين حسن زاده امام جمعه كيش در خطبه هاي نمازجمعه گفت: مواظبت نكردن از علم يكي از آفت هاي ايمان است.

وي دروغ گويي را از عوامل كاهش درجه ايمان افراد برشمرد و گفت: دامن زدن به شایعات بي اساس افراد منافق و انتشار آن درفضای مجازی خواسته یا ناخواسته در رسیدن دشمنان به اهدافشان کمک می کند.

امام جمعه كيش با اشاره به فرا رسيدن ماه محرم و سوگواري شهادت حضرت اباعبدالله الحسين (عليه السلام) و ياران باوفايش گفت: شركت در مجالس عزای اهل بیت عليهم السلام فرصت استحکام بخشی بین بندگان مخصوصا جوانان  با خداوند و اهل بیت عليهم السلام است.

حجت الاسلام والمسلمين حسن زاده امر به معروف و نهی از منکر را ازمهمترین اهداف قیام حضرت امام حسین (ع) برشمرد و گفت: این يك وظیفه همگانی است و مسولیت آن به ارگان یا نهاد خاصی برنمی گردد.
وی هفته دولت را به دولتمردان تبريك گفت و  از خدمات مسولان نظام قدردانی کرد و گفت: جزیره کیش به دلیل قابلیت هایی که دارد می تواند با یکدلی مسولان ومردم به رونق روزافزونی دست یابد.
سرهنگ كاظم لو فرمانده پایگاه پدافند هوایی کیش نیز به عنوان سخنران پيش از خطبه های نمازجمعه با اشاره به بدخواهی های 40ساله دشمنان نظام و متوسل شدن آنان به تحریم، ایجاد نارضایتی، آشوب و ایران هراسی در جهت نفوذ درقدرت وامنیت ایران اسلامی، گفت: مردم عاشورایی ایران ثابت کردند مرد میدان های سخت هستند و با ایمان، پرهیز از اسراف، ترویج فرهنگ کار و افزایش سرمایه گذاری در بخش های تولید و اشتغال هرلحظه اماده مقابله باتهدیدات دشمن هستند.

وی افزود: امنيت مرزهاي كشور ، خط قرمز ماست و با این نكته كه جنگ طلب نیستیم، هر لحظه از سوي دشمنان احساس خطر براي مرزهاي كشور كنيم قاطعانه با آن برخورد خواهيم كرد.