جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

داعش با نقش موثر و محوری ایران نابود شد/ هرکجا که رهبری دستور بدهند آماده خدمت هستم - نمایش محتوای خبر

 

 

داعش با نقش موثر و محوری ایران نابود شد/ هرکجا که رهبری دستور بدهند آماده خدمت هستم

Loading the player...

دانلود

کیش/خبرگزاری صدا وسیما/سیاسی

امام جمعه کیش در خطبه های نماز جمعه با تسلیت شهادت امام حسن عسکری (ع) و تبریک آغاز امامت حضرت مهدی (عج) به نابودی داعش در عراق و سوریه اشاره کرد و ضمن تبریک این رویداد مهم گفت: داعش غده ای سرطانی بود که دنیای استکبار آن را به جان جامعه اسلامی انداخت.

حجت الاسلام والمسلمین علیدادی با تاکید بر نقش محوری جمهوری اسلامی ایران در نابودی داعش افزود: جوانان جان بر کف ايران ،عراق، سوریه، افغانستان و پاکستان در کنار رهبری مدبرانه رهبر معظم انقلاب و هدایت سردار سلیمانی موفق شدند این گروه تروریستی را نابود کنند.

وی با طرح ادعای دروغین آمریکایی ها که با بهانه هاي مختلفی همچون دفاع از امنیت ملی خود در منطقه حضور دارند گفت: آمریکایی ها در حالی که هزاران کیلومتر با کشور خود فاصله دارند این ادعا را مطرح می کنند در حالی که این حق کشورهای منطقه است که برای دفاع از ارزش های اسلامی و  امنیت خود با داعش مبارزه کنند.

حجت الاسلام والمسلمین علیدادی با تبریک هفته بسیج این نیرو را بر آمده از مردم دانست  و بیان کرد:  بسیج نیرویی متحد، اگاه، وظیفه شناس و جان بر کف است که در همه صحنه ها پاسدار انقلاب و ارزش های آن است.

خطیب جمعه کیش با اشاره به مسائل و مطالب مطرح شده در فضای مجازی در خصوص پایان خدمت خود در جزیره کیش گفت: خدمت به مردم، دین و اقشار آسیب پذیر یک وظیفه دینی است که در این راه فراز و نشیب های فراوانی وجود دارد .

وي با اشاره به اینکه بیش از 15 سال در جزیره کیش خدمت به مردم را سرلوحه کارهای خود قرار داده ام بیان کرد: در این راه اگر توفیقی حاصل شده است نتیجه حضور همه مردم و مسوولان بوده است.

امام جمعه کيش با طلب حلالیت از همه مردم جزیره کیش تاکید کرد: بنده سرباز رهبری هستم و اگر ایشان دستور دهند در هر نقطه از کشور که باشد تلاشم خدمت به مردم است و اگر قرار به ماندن شد باز هم از همه توان خود برای خدمت به مردم شریف جزیره کیش بهره خواهم گرفت.

امام جمعه کیش در بخش دیگری از  سخنان خود  به نعمت های خداوندی اشاره کرد و گفت: دریا یکی از نعمت هایی است که باید به سه دلیل تامین غذای تازه، استفاده از آن برای تزئین و زیبایی و آراستگی و همینطور توسعه تجارت از طریق کشتی رانی، قدردان آن بود.