جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

خواب شوم دشمنان جمهوری اسلامی ایران هرگز تعبیر نخواهد شد. - نمایش محتوای خبر

 

 

خواب شوم دشمنان جمهوری اسلامی ایران هرگز تعبیر نخواهد شد.

خواب شوم دشمنان جمهوری اسلامی ایران هرگز تعبیر نخواهد شد.

کیش/خبرگزاری صدا وسیما/سیاسی

حجت الاسلام محمد حسینی امام جمعه موقت کیش در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به شهادت تعدادی از مرزبانان کشورمان در مرز چالدران گفت: به تعبیر رهبرمعظم انقلاب این شهدا ، مدافع و مظلوم بودند و جان خود برای محافظت از مرزهای کشور فدا کردند.

وی افزود: این بار هم تروریستها  امنیت جمهوری اسلامی ایران را هدف قراردادند اما دشمنان باید بدانند هرگز موفق نخواهند شد به اهداف خود دست یابند و خوابهای شوم آنان تعبیر نخواهد شد.

وی دربخش دیگری از خطبه های نمازجمعه به سالروز ارتحال علامه طباطبایی صاحب اثر وزین و گرانقدر تفسیر المیزان اشاره کرد و گفت: این فیلسوف ، عارف و عالِم ربانی خدمات ارزنده ای به جهان اسلام کرد و شاگردانی چون استاد مرتضی مطهری، رهبرمعظم انقلاب و بسیاری از مراجع تقلید درس آموخته مکتب این استاد بزرگ بودند.

امام جمعه موقت کیش با توجه به نزدیک شدن به هفته کتاب و کتابخوانی گفت: مطالعه در کشور ما کم رنگ شده است و اشتیاق نوجوانان و جوانان بیشتر به حضور در فضای مجازی است.

وی افزود: بررسی عوامل تاثیر گذار در علاقمندی افراد جامعه به مطالعه ، مسئله مهمی است که نباید نادیده گرفته شود و مسئولان باید به دنبال راه حل هایی برای جذب نوجوانان و جوانان به کتاب و کتابخوانی باشند.

حجت الاسلام محمد حسینی در پایان هفته وقف و روزجهانی حمایت از بیماران کلیوی را گرامیداشت.