جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

خروج امریکا از برجام نشان از بدعهدی امریکا به ایران - نمایش محتوای خبر

 

 

خروج امریکا از برجام نشان از بدعهدی امریکا به ایران

خروج امریکا از برجام نشان از بدعهدی امریکا به ایران

امام جمعه کیش گفت: خروج امریکا از برجام یکبار دیگر بدعهدی امریکا را به ایران و جهان نشان داد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکزکیش، حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده امام جمعه کیش در خطبه های نماز جمعه گفت: امریکا دشمن ایران است و این بدعهدی نشان داد که به دشمن نمی توان اعتماد کرد.
وی افزود: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند امریکا همیشه بد عهد و دروغگو بوده است و خروج آن از برجام یکبار دیگر ماهیت غیر قابل اعتماد بودن آن را نمایان کرد.
خطیب جمعه کیش گفت: تنها مسیر پیشرفت و توسعه کشور حمایت از تولید ایرانی و توجه به اصل اقتصاد مقاومتی است.
وی گفت: برای ادامه مسیر احتمالی برجام جمهوری اسلامی ایران باید از طرف های اروپایی فرانسه، انگلیس و آلمان ، ضمانت های محکمی بگیرد.
حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده خطاب به مسئولان هم گفت: یکی از اهداف امریکا دامن زدن به اختلافات داخلی ایران است و همه جناحها، گروهها و مسئولان بدانند تنها اتحاد و همدلی نقشه های استکبار جهانی را بر هم می زند.
خطیب جمعه کیش در فراز دیگری از خطبه ها حلول ماه مبارک رمضان را به همه مسلمانان تبریک گفت و بهره گیری از برکات این ماه را به همه مومنان گوشزد کرد.
وی برپایی جشن استقبال از رمضان با حضور بانوان در کیش را یکی از برنامه های موفق سازمان منطقه آزاد کیش دانست و با مشارکت نهاد امامت جمعه کیش برگزار شد و از حضور پرشور بانوان در این مراسم قدردانی کرد.
امام جمعه کیش از بسیج، سپاه، نیروی انتظامی و صداوسیمای مرکز کیش که نقش موثری در برپایی برنامه های فرهنگی دارند تقدیرکرد.
وی در پایان از حضور 20 مبلغ مذهبی در کیش خبرداد و گفت: این روحانیون از حوزه علمیه قم به کیش آمدند تا در ماه مبارک رمضان مردم را با احکام و مبانی دینی بیشتر آشنا کنند.