جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

خدمت بی منت در محرم، سندی برمردمی بودن نیرو‌های پلیس - نمایش محتوای خبر

 

 

خدمت بی منت در محرم، سندی برمردمی بودن نیرو‌های پلیس

خدمت بی منت در محرم، سندی برمردمی بودن نیرو‌های پلیس

امام جمعه جزیره کیش خدمت بی منت نیرو‌های پلیس به مردم در ماه محرم را سندی دیگر بر مردمی بودن این نیرو‌ها دانست.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، حجت الاسلام والمسلمین احمد حسن زاده افزود: در برگزاری مراسم محرم نیروی انتظامی خوش درخشید و نیروهای این نهاد حسینی خدمات بسیار ارزشمندی را در عرصه تأمین نظم و امنیت ارائه داشتندکه قابل تقدیر است.

وی افزود: بخش اعظیمی از تحقق آرمانهای حسینی در مراسم عزاداری محرم با مشارکت خوب نیروی انتظامی محقق شد به نحوی که زمان و نحوه برگزاری منظم مراسم ها مرهون تلاشهای بی منت کارکنان پلیس با همراهی مردم بود.

فرمانده انتظامی ویژه کیش نیز در این دیدار گفت: خدمت به ملت امام حسینی یک پلیس امام حسینی می خواهد و خداوند را شاکریم در مراسم های عزاداری حسینی درکنار مردم، خدمتگذار آنان بودیم.

سرهنگ علی اصغر جمالی افزود: عشق و علاقه به امام حسین(ع) لذت حضور را برای نیروهای پلیس در خدمت به مردم عزادار دو چندان می کرد و خداوند را شاکریم به نحو شایسته ای در برگزاری مراسم ها دخیل بودیم.

وی افزود: حضور عزاداران و رعایت دستورالعمل های بهداشتی و توجه جدی به فرامین مقام معظم رهبری در حین برگزاری مراسم های مذهبی از سوی مردم عزیز قابل تقدیر است.

حجت الاسلام والمسلمین احمد حسن زاده در این مراسم با اهدای لوح تقدیر از زحمات پلیس کیش در برقراری نظم و امنیت دهه اول محرم تقدیر کرد.