جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

خبرنگاران راویان راستین رویدادهای جامعه - نمایش محتوای خبر

 

 

خبرنگاران راویان راستین رویدادهای جامعه

Loading the player...

دانلود

کیش / خبرگزاری صداوسیما / سیاسی

حجت الاسلام و المسلمین علیدادی امام جمعه کیش با حضور در صداوسیمای و در جمع کارکنان این مرکز با تبریک روز خبرنگار به نقش خبرنگاران در هدایت جامعه و رسالت آنها در جریان سازی اشاره کردوگفت: خبرنگاران راویان راستین رویدادهای جامعه هستند که حقایق را به مردم منتقل می کنند.

وی با اشاره به حساسیت اطلاع رسانی در دنیای کنونی افزود: اعتماد عمومی مردم از طریق انتشار اخبار صحیح و به موقع افزایش می یابد .

حجت الاسلام و المسلمین علیدادی با اشاره به سختی فرایند تهیه و تولید خبر گفت: خبرنگاران جایگاه ارزشمندی در کشور دارند چرا که با مشقت های فراوان تلاش می کنند تا با اطلاع رسانی صحیح ، به موقع و مفید مردم را از اتفاقات جامعه مطلع سازند.

وی با اشاره به عملکرد مثبت صداوسیمای مرکز کیش در عرصه اطلاع رسانی از تلاش های مدیرکل این مرکز تشکر و قدردانی کرد و خاطرنشان کرد: صداوسیمای مرکز کیش با امید بخشی ، افزایش نشاط و آگاهی بخشی در جامعه توانسته رضایتمندی مردم را در جزیره کیش و کشور بوجود آورد.  

معاون  اجتماعی فرهنگی وجمعی از مدیران فرهنگی سازمان منطقه آزاد کیش نیز به مناسبت روز خبرنگار با حضور در صداو سیمای مرکز کیش از خبرنگاران این مرکز تجلیل کردند.

رضوانی با اشاره به نقش خبر در انتشار رخدادهای جامعه به مردم گفت: خبرنگاران با طرح چرایی در رخدادهای روزمره مسئولین را به تلاش در جهت پاسخگویی،اصلاح و انجام دقیق برنامه های خود یاری دهند.

مدیر کل صداو سیمای کیش نیز به همراه جمعی از مدیران رسانه ملی در جمع کارکنان خبر از تلاش ارزنده خبرنگاران و فعالان عرصه اطلاع رسانی قدردانی کرد.