جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

خاتم عشق - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

خاتم عشق

Loading the player...

بِسْمِ اللّهِ الرَّحمنِ الرَّحیم. اِقْرَاءْ بِاسْمِ رَبِّکَ الَّذی خَلَقَ، خَلَقَ الاِنسانَ مِنْ عَلَقٍ، اِقْرَاءْ وَ رَبُّکَ الاَکْرَمَ، الَّذی عَلَّمَ بِالْقَلَمِ عَلَّمَ الاِنْسانَ ما لَمْ یَعْلَمْ
بخوان به نام پروردگارت که جهان را آفرید، همان کس که انسان را از خون بسته ای خلق کرد، بخوان که پروردگارت از همه بزرگوارتر است همان کسی که به وسیله قلم تعلیم نمود و به انسان آنچه را نمی دانست یاد داد.سرآغاز تاريخ اسلام از روزي شروع شد كه پيامبراسلام صلي الله عليه و آله در خلوت با محبوب، در دل غاري كه در دامن كوهي در شمال مكه بود، راز و نياز مي كرد. گويا غار حراء هنوز هم پژواك مناجات پيامبراكرم را در قطعه قطعه سنگ ريزه هاي خود به يادگار حمل مي كند و در گوش عاشقان حضرت كه در آن وادي قدم مي گذارند؛ نجوا مي كند.

ویژه برنامه خاتم عشق به مناسبت مبعث حضرت رسول(ص)  به مدت 25 دقیقه از سیمای مرکز کیش پخش می گردد.در این برنامه به موضوع مبعث حضرت رسول اکرم(ص) پرداخته می شود و به فضایل و سیره ایشان و همچنین رهنمودهای پیامبر والا مقام اسلام پرداخته می شود.آیتم های برنامه شامل مجری،وله،کلیپ،خواننده و گزارش مردمی و .. می باشد.