حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۲۰ آذر ۱۳۹۷

حماسه نهم دي تجلي وحدت ملي حول محور ولايت - نمایش محتوای خبر

 

 

حماسه نهم دي تجلي وحدت ملي حول محور ولايت

Loading the player...

دانلود

کیش/خبرگزاری صدا وسیما/سیاسی

حماسه بزرگ 9 دی روز ميثاق با ولايت و حماسه ملت ايران براي خاموش کردن آتش فتنه هاست .

نماینده ولی فقیه در سپاه حفاظت فرودگاه های کشور در مراسم  گرامیداشت حماسه 9 دی با اشاره به آیات و روایات دین اسلام بر ضرورت  عبرت آموزی از حوادث تاریخ تاکید کردو گفت: 9 دی یک حماسه بی نظیر تاریخی و تجلی "وحدت ملی " حول محور "ولایت فقیه " و رهبری انقلاب اسلامی است که باید همواره  این روز را گرامی داشت و از فراموش شدنش جلوگیری کرد.

حجت الاسلام علی شهبازی با اشاره به فتنه های مختلف دشمنان گفت: دشمن با غبار آلود کردن فضای جامعه سعی مي کند شرایطی به وجود آورد تا افراد جامعه نتوانند حق را از باطل تشخیص دهند.

وی همچنین ایجاد شک و ترديد در جامعه را از دیگر فتنه های دشمن برشمرد و افزود: در چنین شرایطی برخي از افراد  به راحتی در دام فتنه گران خواهند افتاد و راه اشتباه را در پیش خواهند گرفت.

نماینده ولی فقیه در سپاه حفاظت فرودگاه های کشور به ریشه های فتنه انگیزی  در صدر اسلام اشاره کردو گفت: افرادی چون عمروعاص با فريب دادن افراد ساده لوح  باعث شدند کسانی که آن زمان همراه ولایت بودند گمراه شوند و راه باطل را در پیش گیرند.

حجت الاسلام علی شهبازی هچنین به فتنه های مختلف در دوران پيش از انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و افزود:در دوران نخست وزیری بختیار  فتنه گران سعی می کردندمردم را  به شک و تردید بیندازند  اما به دلیل روحیه انقلابی مردم در آن زمان موفق به اجرای نقشه های شوم خود نشدند.

وی همچنین به فتنه ي  گروهک های مجاهدین خلق ،منافقین و لیبرال ها در دوران پس از انقلاب اسلامی اشاره کردو افزود: فتنه گران سعی داشتند با فریب جوانان و خارج کردن آنها از کشورگروهک های تروریستی برعلیه کشور تشکیل دهند.

حجت الاسلام علی شهبازی با طرح این سئوال که آیا نظام جمهوری اسلامی ایران دارای  دشمن است یا نه؟گفت: جمهوری اسلامی ایران  دشمنانی دارد که در صدد ضربه زدن به آن هستند.

وی با بیان اینکه دوست و دشمن معیار مشخص و ویژه ای دارد افزود: کسانی که  برای براندازی نظام  تلاش کرده اند ، تحریم های ظالمانه بر علیه کشور روا  داشته اند و از فتنه 88 و78 با تمام قوا  پشتیبانی کرده انددشمنان اين کشورند .

نماینده ولی فقیه در سپاهحفاظت فرودگاه های کشور به شیوه جدید دشمن بعد از حادثه 9 دی 88 اشاره کردو گفت: رهبرمعظم انقلاب اسلامی از شیوه جدید دشمن برای براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران پرده برداشتند و فرمودند :  در فتنه 88 تمام دشمنان داخلی و خارجی تمام توان خود را  برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بکار گرفتند.

حجت الاسلام علی شهبازی بابیان اینکه تدبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران و حماسه 9 دی سرنوشت کشور را تغییر داد افزود: راهپیمایی نهم دي يک حرکت خود جوش مردمی بود و در آن بیش از 40 میلیون نفر شرکت کردند.

مراسم حماسه 9 دی با حضور امام جمعه ،جمعی از مدیران و مسئولان سازمان ها و نهادهای مختلف و اقشار مختلف مردم ولایت مدار جزیره کیش بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء برگزارشد.