جهش تولید | جمعه، ۲ آبان ۱۳۹۹

حماسه حضور - نمایش محتوای صدا

 

 

حماسه حضور

تهیه کنندگان:غلامحسین خسروی،لیلا تاجرزاده،سید امیر رضا هاشمی،محمد چگنی

گویندگان:ویدا فرجامی،زهره خاکزاد

گزارشگران:علیرضا مقدسی،فرهاد فرهادی

صدابرداران:کوروش یحیی زاده،حسین پناه خواه،نیما نجم

این برنامه به تعداد 1 برنامه 1050 دقیقه ای درتاریخ 29/02/96 در ساختار  کلامی ، پیامی ، آوایی در هفت بخش  از ساعت 7:30 صبح به مناسبت انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا و انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی به صورت زنده از رادیو کیش پخش شد.

انتخابات تجلی گاه عزم، اراده و آرای مردم در اداره امور، سرنوشت و حاکمیت است. انتخابات از مهم ترین مولفه های اثبات مردم سالاری دینی در نظام جمهوری اسلامی است.

تبیین اهمیت و جایگاه انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی ، ترغیب و تشویق مردم به حضور با شکوه و آگاهانه در انتخابات و انعکاس شور و شوق حضور مردم در این روز از اهداف مهم تولید این برنامه می باشد.

گزارش به صورت زنده و ضبطی از شعب اخذ رای از مردم،ارتباط تلفنی با دست اندرکاران اجرایی،ارتباط تلفنی با ستاد انتخابات استان،مستقر در استانداری هرمزگان،پیام امام جمعه کیش حجت الاسلام علیدادی،حاج یعقوب شمس و علی اصغر مونسان، موسیقی های بی کلام و با کلام انتخاباتی ،ارتباط تلفنی با هنرمندان،ورزشکاران،افراد شاخص و نخبگان علمی و فرهنگی ،ارتباط با مراکز استان ها و شبکه های سراسری از آیتم های مهم این برنامه می باشد.

سال تولید: 1396