جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

حفظ وحدت مهمترین اصل در ایام انتخابات - نمایش محتوای خبر

 

 

حفظ وحدت مهمترین اصل در ایام انتخابات

حفظ وحدت مهمترین اصل در ایام انتخابات

امام جمعه کیش، حفظ وحدت را مهمترین اصل در ایام انتخابات برشمرد و گفت: گروه‌های سیاسی به جای دو دستگی و اختلاف باید با رعایت اتحاد و وحدت ملی انتخاباتی شایسته را رقم بزنند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کیش، حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده با اشاره به بیانات رهبر انقلاب اسلامی در نماز جمعه انقلابی تهران گفت: رهبر انقلاب مسیر آینده را به سوی قوی شدن ترسیم کردند که اصلی بسیار ضروری است.
خطیب جمعه کیش افزود: اقتدار لازمه بقا در نظام و معادلات جهانی است و امروز اگر کشوری نتواند خود را در حوزه های مختلف به روز کرده و در ابعاد مختلف قوی سازد، محکوم به شکست و زوال جامعه خود است.
حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده با اشاره به اینکه در حوزه نظامی کشورمان دستاوردهای بسیار زیادی دارد و در اینده هم تکمیل تر خواهد شد، گفت: موشک باران پایگاه های آمریکایی در عراق نشان از قدرت نظامی ایران است.
وی تاکید کرد یکی از دستاوردهایی که در این حمله به آن کمتر پرداخته شد این بود که ایران توانسته در ساخت سامانه های موشکی خود به نحوی عمل کند که ماهواره ها هم نتوانند متوجه شلیک این موشک ها شوند و این تکنولوژی است که کشورهایی همچون چین و روسیه هم آن را ندارند.
امام جمعه کیش رونق تولید ملی و رهایی از وابستگی به نفت را مهمترین مولفه قدرت اقتصادی برای کشورمان برشمرد و گفت: برنامه ریزی های کشور باید به سمتی برود که رونق تولید در کانون آن قرار گیرد.
حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده با اشاره به تهدید ترور فرمانده سپاه قدس ایران یعنی سردار قاآنی آن را نشانه ضعف و درماندهی آمریکایی ها برشمرد و تاکید کرد: ملت ایران ملت شهادتند و هر دستی که بخواهد به سوی سرداران ما دراز شود، با پاسخ قاطع ملت ایران مواجه می شود
خطیب جمعه کیش با تسلیت به مناسبت در پیش رو بودن ایام شهادت حضرت زهرا(س) از مسولان خواست تا نسبت به آراسته شدن  تمام شهر و نقاط مختلف ان  در مناسبت های مختلف اقدام کنند.
حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده با تشریح ابعاد شخصیتی حضرت زهرا(س) گفت: این بانوی بزرگوار اسلام در قله بشریت قرار دارند و این نشان از این دارد که در مسیر رسیدن به کمال  هیچ تفاوت و محدودیتی بین مرد و زن وجود ندارد.
وی تاکید کرد: اگر در جامعه زنان متدین حضور داشته باشند آن جامعه به سمت کمال و سعادت سوق می یابد.
امام جمعه کیش در بخش دیگری از سخنان خود یقین را پایبندی محکم به عشق الهی دانست و گفت: جوانان امروزباید با تقویت برهان و دلیل در آموزه های اسلامی خود، به مقابله با شبهاتی که افراد ضد دین در مجامع مختلف و به ویژه فضای مجازی مطرح می کنند، بپردازند.