سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

حضور گسترده در انتخابات، ضامن امنیت کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور گسترده در انتخابات، ضامن امنیت کشور

حضور گسترده در انتخابات، ضامن امنیت کشور

امام جمعه کیش گفت: حضور گسترده در انتخابات، ضامن امنیت کشور است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، حجت الاسلام و المسلمین حسن زاده در خطبه‌های نماز جمعه کیش با اشاره به رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب گفت: علاج مشکلات کشور در انتخابات پرشور و انتخاب نیروی کار آمد است تا مشکلات اقتصادی و سیاسی برطرف شود، اما این انتخابات باید آگاهانه و با مطالعه باشد و تحت تاثیر گروه‌های مختلف سیاسی قرار نگیرد.
امام جمعه کیش با بیان اینکه پنجم اسفند، پایان ضرب العجل ایران برای امریکا و اروپا بود اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی، در اقدامی هوشمندانه برای لغو تحریم‌ها و صیانت از منافع ملت ایران، قانونی را تصویب کرد که همه‌ی صاحب نظران، آن را تایید کردند.
وی افزود: باید در مقابل دشمنان، فقط یک صدا از داخل ایران بلند شود زیرا یکصدایی و اتحاد همه‌ی نیرو‌های داخل نظام بسیار تاثیر گذار است زیرا طرف‌های برجام به تعهدات خود عمل نکردند و هرگاه که آن‌ها به تعهدات خود عمل کنند جمهوری اسلامی ایران نیز به تعهدات خود عمل خواهد کرد.
حجت الاسلام و المسلمین حسن زاده با اشاره به گرانی مواد غذایی و سختی معیشت خانواده‌ها گفت: گرانی مواد غذایی بسیار بیشتر از سایر اقلام بوده است و تامین مواد غذایی برای قشر آسیب پذیر جامعه دشوار شده است که امیدوارم مسئولین در این زمینه وارد عمل شوند و تدبیری بیندیشند.
امام جمعه کیش با تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته‌ی احسان و نیکوکاری گفت: نیکوکاران زیادی در کیش فعالیت می‌کنند، اما این کمک‌های نیکوکاران به صورت جزیره‌ای است و مدیریت جامعی در کار‌های خیر وجود ندارد که مسئولان باید در قالب یک مدیریت واحد، این کمک‌ها را هدایت کنند.
وی با تسلیت به مناسبت فرا رسیدن پانزدهم رجب و سالروز وفات حضرت زینب سلام الله علیها بر الگو گرفتن زنان جامعه از حضرت زینب سلام الله علیها تاکید کرد.