رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

حذف صندلی وسط مینی بوس های ناوگان حمل و نقل مطالبه جدی مردم - نمایش محتوای خبر

 

 

حذف صندلی وسط مینی بوس های ناوگان حمل و نقل مطالبه جدی مردم

حذف صندلی وسط مینی بوس های ناوگان حمل و نقل مطالبه جدی مردم

رئيس پليس راهور كيش گفت:حذف صندلی وسط مینی بوس های ناوگان حمل و نقل مطالبه جدی مردم است.

به گزارش خبرگزاري صداوسيما مركز كيش، سرگرد بهرام ایمانی نسب در جلسه با رئیس اداره حمل و نقل كيش گفت: روح ناوگان حمل و نقل جزیره خسته است و نیاز به دمیدن با تقویت خودروهای جدید در این چرخه است و با ساماندهی وضعیت خودروهای فرسوده نیز موجب کسب رضایت مندی مردم و زیباسازی چهره شهر خواهد شد.
رئيس پليس راهور كيش ساماندهی وضعیت سرویس مدارس در سال 98 را مهمترین اقدام دانست و افزود: متولیان این حوزه بویژه اداره حمل و نقل، آموزش و پرورش با همکاری پلیس، دستگاه قضایی و شرکت های طرف قرارداد اين دغدغه را دارند و در هفته های آينده نیز جلسه ای با این موضوع و حضور دستگاه های مرتبط برگزار خواهد شد.
رئیس پلیس راهور حذف صندلی های وسط مینی بوس های ناوگان حمل و نقل را از مطالبات جدی مردم عنوان کرد و اشاره داشت: با حمایت دستگاه قضایی، حمل و نقل و شرکت ها نسبت به تحقق این درخواست مردمی بطور جد اقدام خواهیم کرد.
ترکاشوند سرپرست حمل و نقل شرکت عمران و خدمات نیز در این دیدار عنوان کرد: پلیس و حمل و نقل مکمل یکدیگرهستند و گسترش و تعامل حمل و نقل با پلیس افزایش کیفیت فرهنگ ترافیک جزیره را در برخواهد داشت.
وی افزود: توجه به حمل و نقل عمومی، رفاه اجتماعی را در برخواهد داشت و حمل و نقل مطلوب در توسعه گردشگری و جزیره کمک خواهد نمود و برای کسب رضایتمندی مردم در این حوزه نیاز به یاری و گسترش تعاملات با پلیس است.
سرپرست حمل و نقل شرکت عمران و خدمات گفت: ساماندهی سرویس های مدارس یک مطالبه مردمی بوده و از اولویت های کاری اداره حمل و نقل است.