سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

حادثه تروریستی اهواز ، نشانه خشم دشمنان - نمایش محتوای خبر

 

 

حادثه تروریستی اهواز ، نشانه خشم دشمنان

حادثه تروریستی اهواز ، نشانه خشم دشمنان

امام جمعه کیش گفت: دشمنان منتظر انتقام سخت حادثه تروریستی اهواز باشند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، حجت الاسلام و المسلمین احمد حسن زاده امام جمعه کیش  در خطبه های نماز جمعه با تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و بزرگداشت هفته زن و روز مادر گفت: زنان در خانواده و اجتماع دارای نقش های فراوان و تاثیر گذاری هستند که می توانند با الگو قرار دادن حضرت زهرا(س) بانوی نمونه عالم در همه زمینه ها به خوبی ایفای نقش کنند.  
خطیب جمعه کیش در بخش دیگری از سخنان خود به حادثه تروریستی استان سیستان و بلوچستان که به شهادت27  و جانبازی 12 نفراز پاسداران انقلاب اسلامی منجر شد اشاره کرد و گفت: این حرکت مذبوحانه دشمن دقیقا زمانی رخ داد که آمریکا ، رژیم صهیونیستی و شیوخ منطقه سیرک ورشو را به راه انداخته بودند.
وی افزود:آمریکای جنایتکار و همدستانش در منطقه با دیدن حضور پر شور مردم در راهپیمایی 22 بهمن ،تاب نیاوردند و دست به این جنایت وحشیانه زدند.
حجت الاسلام والمسلمن حسن زاده  به حضورمیلیونی  ملت قدرشناس و ولایت مدار استان اصفهان به ویژه  جوانان و نوجوانان انقلاب اسلامی در تشییع پیکر مطهرشهدای حادثه تروریستی اشاره کردو گفت: این حضور با شکوه نشان داد ملت بصیر و آگاه ایران اسلامی همانند روزهای آغازین انقلاب همواره  در صحنه حضور دارند و از انقلاب و آرمان های آن دفاع خواهند کرد.
امام جمعه کیش با بیان  اینکه دشمنان و عوامل این ترور وحشیانه باید منتظر انتقام سختی باشند افزود: در اولین گام با تلاش های نیروهای  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی،نیروهای نظامی و انتظامی  خانه تیمی این گروهک تروریستی کشف و 8 نفر از آنها دستگیر شدند.
وی همچنین به پنجم اسفند سالروز بزرگداشت خواجه نصیر الدین طوسی اشاره و روز مهندس را به تمامی مهندسان پرتلاش کشور  تبریک گفت و افزود: یکی از بحران های این قرن بحران آب است به همین دلیل مهندسان به ویژه مهندسان حوزه شهری به این موضوع توجه جدی داشته باشند و با جمع آوری آب باران از هدر رفت این نعمت الهی در سطح شهر جلوگیری کنند.
حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده در پایان باتسلیت درگذشت آیت الله مومن گفت: آن مرحوم یکی از برجسته ترین فقهای جهان اسلام بودند  که با وجود مقامات عالی و پست و مقام زندگی بسیار ساده ای داشتند که این موضوع می تواند الگویی برای مدیران و مسئولان کشور باشد