جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

جنگ سنگ - نمایش محتوای صدا

 

 

جنگ سنگ

Loading the player...
جنگ سنگ

جنگ سنگ در 1  برنامۀ 120 دقیقه ای، به مناسبت روز جهانی قدس، روز جمعه 19/4/94  از ساعت 11 الی 13 از رادیو کیش پخش می­شود.

قدس، دفتر خونین شجاعت و مقاومت اسلامی است. هرگلبرگ این دفتر، یادمان حماسه ای ماندگار، فریادی بی کرانه و مظلومیتی بی مرز است. قدس، قبله پیشین مسلمانان و قلب کنونی آنان است. ما در طول تاریخ با قدس زیسته ایم و پاسدار قداست قدس بوده ایم. قدس جغرافیای عشق، تاریخ ایثار و محراب نیایش های خونین است.

روز حیات اسلام

ماه رمضان سال 1358 خورشیدی بود که خورشید درخشان آسمان انقلاب ایران، حضرت امام خمینی رحمه الله ، در پیامی سرنوشت ساز، آخرین جمعه ماه رمضان هر سال را به عنوان روز قدس تعیین کردند و آن را روز حیات اسلام نامیدند. از آن پس، همه ساله در آخرین جمعه ماه رمضان، شاهد راه پیمایی گسترده مردمی هستیم که با شعارهای کوبنده «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر امریکا»، «امریکا عدوّالله» و «اسرائیل عدوّالله»، خواستار رهایی بیت المقدس از چنگال نظام صهیونیستی می شوند و با حضور پرشور خویش، حمایت خود را از مردم فلسطین و مبارزات آنان تا آزادی قدس شریف اعلام می کنند. شرکت زنان و مردان روزه دار در این راه پیمایی عظیم، حمایت از انقلاب انتفاضه و تجدید بیعت با فرمان تاریخی امام خمینی رحمه الله است.

تاریخ تولید: 1394

تهیه کننده:محمد چگنی

نویسنده:سید امیر رضا هاشمی

گوینده:ویدا فرجامی

صدابردار:نیما نجم،حسین پناه خواه