سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۴ تیر ۱۴۰۰

جمعه بازار - نمایش محتوای صدا

 

 

جمعه بازار

Loading the player...

جمعه بازار نام برنامه ای پیام رسان، سرگرم کننده و طنز گونه است که در ساختار ترکیبی نمایشی با هدف ایجاد لحظات شاد و مفرح در روز جمعه از رادیو کیش پخش می شود. این برنامه به صورت هفتگی، عصر هر جمعه  در ساعت 19:00به مدت 2 ساعت به روی آنتن می رود.

بخش های متنوع برنامه شامل: آرم،گفتار ، موسیقی با کلام و بی کلام ، آنونس ، پیامک و گفتگوی  تلفنی ، نمایش طنز، گشت و گذار ،کوتاه اما شنیدنی و ... می باشد. بخش های  قند پارسی با محتوای حکایت های شیرین ادبی پارسی ، گزارش ورزشی با موضوع  مهمترین رویدادهای ورزشی هفته آینده که در جزیره کیش اتفاق می افتد ، کوتاه اما شنیدنی که شامل نکات جالب  و جذاب از سراسر دنیا که جنبه سرگرمی داشته باشد  از دیگر بخش های متنوع این برنامه به حساب می آیند.بخش نمایشی برنامه نیز شامل قطعات کوتاه طنز و لطیفه می باشد . در هر برنامه موضوعی مطرح می شود و از مخاطبان تقاضا می شود در مورد موضوع برنامه از طریق تلفن و پیامک گفتگو کنند و پاسخ شنوندگان به بحث گذاشته می شود.

هدف اصلی تهیه کننده این برنامه اطلاع رسانی به شنوندگان در تمام زمینه ها می باشد تا درکنار سرگرمی و تفریح، با پیامها و نکات کمتر شنیده شده نیز آشنا شوند.

تاریخ تولید: 1395

تهیه کننده:سید امیر رضا هاشمی

گویندگان:ثمره رشیدی،علیرضا مقدسی

نویسنده:سید امیر رضا هاشمی

صدابردار:حسین پناه خواه،کوروش یحیی زاده،نیما نجم

گزارشگر:سمیه ملک پور