جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ فروردین ۱۳۹۹

جشن عید مبعث و بزرگداشت روز تاسیس رادیو - نمایش محتوای خبر

 

 

جشن عید مبعث و بزرگداشت روز تاسیس رادیو

Loading the player...

دانلود

کيش/خبرگزاري صدا و سيما/ اجتماعي

به مناسبت عید مبعث و بزرگداشت سالروز تاسیس رادیو مراسمی  با حضورحجت الاسلام والمسلمین علیدادی امام جمعه ،مدیر کل صداوسیمای مرکز کیش وجمعی از مدیران و کارمندان صداوسیمای مرکز کیش در نماز خانه این مرکز برگزارشد.

امام جمعه کیش در این مراسم  فرا رسیدن بزرگ ترین حادثه تاریخ بشریت عیدبزرگ  مبعث را به تمامی مسلمانان جهان تبریک و تهنیت گفت.

حجت الاسلام والمسلمین علیدادی افزود: یکی از خلقت های مبارک و شایسته خداوند که در راس خلقت ها قرار دارد مبعث پیامبر عظیم الشان اسلام است.

امام جمعه کیش با بیان اینکه دین اسلام کامل ترین دین الهی است و بهترین و کامل ترین قوانین را برای جامعه بشریت به ارمغان آورده  افزود: کامل ترین قوانین دین باید به وسیله کامل  ترین افراد بشر يعني پیامبر عظیم الشان اسلام اجرا شود.

مدیر کل صداو سیمای مرکز کیش در این مراسم با تبریک عید مبعث فرارسیدن هفتادو هشتمین سالروز تاسیس رادیو را تبریک گفت.

محمد قاریان پور با بیان اینکه براساس نظرسنجی های اعلام شده میزان اعتماد و اقبال عمومی به برنامه های رادیو و تلويزیون در درجه بالایی قرار دارد که این مهم جز با تلاش همکاران و دست اندرکاران صداو سیمای جمهوری اسلامی ایران تحقق پیدا نمی کند.

وی با اشاره به اینکه برنامه های  رادیویی ازسال 54 در کیش آغاز شده است افزود:بعد از انقلاب اسلامی رادیو کیش با توان و قدرت بیشتری فعالیت خود را ادامه داده است و بر اساس آخرین نظر سنجی ها میانگین مخاطبان رادیو در کیش 58 درصد اعلام شده   که این آمار نشان دهنده ي  رضایتمندی مخاطبان رادیو کیش است.