جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

جشنواره نام آوران ماندگار کیش - نمایش محتوای خبر

 

 

جشنواره نام آوران ماندگار کیش

جشنواره نام آوران ماندگار کیش

جشنواره نام آوران ماندگار کیش، بیستم آبان در مرکز همایش‌های بین المللی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، سعید پورعلی معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش گفت: افرادی که در حوزه های اقتصادی ، فرهنگی و علمی در کیش فعالیت های ماندگار انجام دادند به عنوان نام آوران کیش معرفی می شوند.
ویژه برنامه روز کیش دوشنبه 20 آبان ساعت 7:30 دقيقه با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ،  امام جمعه  و امام جمعه اهل سنت  در جوار مزار شهدای گمنام آغاز می شود و ساعت 8 صبح با نواختن زنگ کیش در مدرسه دولتی فرهنگ ادامه می یابد.
سایت فارغ التحصیلان آموزش و پرورش کیش هم ، 20 آبان ساعت 8 و 30 دقیقه رونمایی می شود.
کلنگ زنی فاز دوم دبیرستان مبین خلیج فارس ، آغاز عمليات اجرايي مرکز پزشکی و ورزشی مریم ، رونمایی از اتوبوس گردشگری و گشت دور جزیره  از دیگر برنامه های بزرگداشت روز کیش است.
دانش آموزان کیش بیستم آبان ، با تشکیل زنجیره انسانی در اسکله تفریحی روز کیش را گرامی می دارند.
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش گفت: با توجه به اینکه تقویم ملی در دو بخش پیوست و عمومی تنظیم می شود تلاش کردیم  "روز کیش" جزو پیوست ها نباشد و این روز  در تقویم کشور ثبت شود.
وی افزود: پاتوق شعر و ادب با موضوع کیش هم ، امشب ساعت 20 در سالن خوارزمی مرکز همایش ها ، بامعرفی اشعار و کتاب هایی با موضوع کیش برگزار می شود .
پورعلی در خصوص جشن میلاد نبی مکرم اسلام گفت: مراسم شب شعر  21 آبان در مرکز همايش هاي بين المللي  و جشن بزرگ میلاد مهربانی 22 آبان در بوستان ماهیگیر و جشنواره خانواده شاد 23 آبان در بوستان مینا برگزار می شود