حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۱ مرداد ۱۳۹۷

جشنواره استانی فوتبال کیش - نمایش محتوای خبر

 

 

جشنواره استانی فوتبال کیش

Loading the player...

دانلود

کیش/خبرگزاری صدا و سیما/ورزشی         

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز کیش، در ادامه طرح سراسری  استعدادیابی فوتبال کشور، سومین و مهمترین مرحله این طرح در سطح استانی در جزیره کیش برگزارشد.

مسئول برگزاری جشنواره هاي آکادمی ملی فوتبال کشور، میهمان ویژه این مراسم، هدف از برگزاری این طرح را نگاه دقیق و کشف استعدادهای فوتبالی از سراسر کشور عنوان کرد و گفت: تیم ملی فوتبال زیر 12 سال کشورمان از دل همین طرح خارج می شود.

یوسف جعفری گفت: پس از برگزاری مرحله استانی این طرح افراد برگزیده اواسط شهریور در مشهد مقدس آزمون های نهایی را خواهند داد تا تکلیف تیم ملی زیر 12 سال کشور مشخص شود.

وی با تاکید بر توسعه خوب زیر ساخت ها و نیروهای انسانی مستعد در جزیره کیش ابراز امیدواری کرد جزیره کیش بتواند به پایگاهی خوب برای فعالیت های فوتبالی کشور تبدیل شود.

رئیس هیئت فوتبال کیش هم  با بیان اینکه در این مرحله نزدیک به 50 فوتبال دوست مستعد حضور دارند گفت: از این تعداد 25 نفر انتخاب می شوند.

محمود پازوکی افزود: با هدف تعیین تیم اصلی جزیره کیش برای اعزام به مرحله کشوری، افراد برگزیده باید به مدت 10 روز در تمرینات و تست های ویژه شرکت کرده تا در نهایت 14 نفر به جشنواره مرحله کشوری اعزام شوند.