سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲ تیر ۱۴۰۰

جزیره کیش در سالروز رحلت نبی اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجبتی (ع) به سوگ نشست - نمایش محتوای خبر

 

 

جزیره کیش در سالروز رحلت نبی اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجبتی (ع) به سوگ نشست

Loading the player...

دانلود

در این مراسم که اولین مراسم عزاداری مردم جزیره در مصلی کیش بود، حجت الاسلام والمسلمین مروی به دغدغه ها و نگرانی های پیامبر اکرم (ص) در مورد رهبری و هدایت مردم پس از خود اشاره و تمسک به قرآن و عترت پیامبر (ص) را تنها راه نجات از گمراهی مسلمانان عنوان کرد .

این استاد حوزه و دانشگاه گفت: تمام گرفتاری های مسلمانان از زمانی آغاز شد که وصیت پیامبر اکرم در زمان رحلتشان نادیده گرفته شد و جانشینی ایشان دستخوش تحریف و تغییر شد.

وی با اشاره به جایگاه ویژه حدیث ثقلین که در آن به وجود اهل بیت (ع) و قرآن کریم به عنوان دو عامل نجات اشاره شده است افزود: سعادت مسلمانان زمانی تضمینی است که هم به قران توجه کنند و هم تفسیر و تاویل آن را در اهل بیت پیامبر(ص) جستجو کنند.

حجت الاسلام والمسلمین مروی به وجود گروه های تروریستی و تکفیری و جنایات آن پرداخت و بیان کرد: دغدغه پیامبر برای همه تاریخ بود و امروز شاهد آن هستیم که با پول و سرمایه مسلمانان با مسلمانان جنگ و خونریزی راه می اندازند.

این استاد حوزه و دانشگاه گفت: گمراهی انسان های سست عقیده تا جایی است که صهیونیست و آمریکا در پشت همه این جنایات پنهان شده اند و هدفی جز اسلام هراسی ندارند.

وی با توجه به جایگاه ویژه جمهوری اسلامی ایران در معادلات منطقه تاکید کرد: حضور قدرت های جهانی پای میز گفتگو با ایران نشان از قدرتی دارد که جز با تکیه بر اهل بیت (ع) و قرآن کریم تحقق نیافته ایست