جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

جزیره زندگی - نمایش محتوای صدا

 

 

جزیره زندگی

Loading the player...

این برنامه به تعداد 71 برنامه 45 دقیقه­ ای از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 10:15  الی 11:00  از رادیو کیش پخش می­ شود. جزیره زندگی با هدف تحکیم بنیان خانواده بصورت زنده تولید و پخش می شود و آیتم های آن شامل گزارش در دو بخش بر اساس موضوع برنامه می باشد، حضورکارشناسان در برنامه و ارائه پاسخ به تلفن و پیامک های مخاطبان ، دست پخت ایران در قالب بسته صوتی که هر روز یک غذای ایرانی از تمامی نقاط کشور معرفی می شود ، خانه سلامت در قالب بسته صوتی که در این آیتم کارشناسی نکاتی در خصوص  سلامت اعضای خانواده ،پدر ، مادر و فرزندان ( روزهای فرد )، وبسته صوتی اقتصاد مقاومتی که شامل نکات جالب و مفید در خصوص فرهنگ درست مصرف کردن ، صرفه جویی و اقتصاد مقاومتی در خانه صحبت می کند ( روزهای زوج ) موضوعات این برنامه از شنبه تا چهارشنبه شامل موارد زیر است.

شنبه ها ( روانشناسی تربیتی ) یکشنبه ها (حقوقی ) ، دوشنبه ها ( مهارت زندگی ) سه شنبه ها(پزشکی ، بهداشتی ) چهارشنبه ها ( مذهبی ) و روزهای پنج شنبه به جای مباحث کارشناسی گزارشگر با حضور در جمع خانواده به معرفی یک خانواده موفق در کیش می پردازد.  برنامه جزیره زندگی یک برنامه نیمروزی است که با توجه به قشر مخاطب وسیع آن یعنی خانواده و زن و رویکرد اجتماعی در راستای نیاز های این قشر به شکل زیبا طراحی و تولید می شود .

محور هایی همچون مشکلات جاری زندگی مردم ، خانواده ،قشر جوان ، گزارشهای مردمی از مسایل فرهنگی ، بهداشت ، سلامت عمومی ، بعد آموزشی خانواده و ... در برنامه اطلاع رسانی می شود .

تاریخ تولید: 1395

تهیه کنندگان:مریم فرازی،ویدا فرجامی

نویسندگان:لیلا تاجرزاده،سید امیر رضا هاشمی

گوینده:ویدا فرجامی

دستیار تهیه:سید امیر رضا هاشمی

گزارشگر:مریم سلیمانیان

صدابرداران:نیما نجم،حسین پناه خواه،کوروش یحیی زاده