سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

جاذبه‌های آبی مروارید خلیج فارس - نمایش محتوای خبر

 

 

جاذبه‌های آبی مروارید خلیج فارس

جاذبه‌های آبی مروارید خلیج فارس

جزیره کیش، مرواریدی در میان خلیج فارس که شما را به دنیایی پر از فرصت‌های ناب شادی و تفریح دعوت می‌کند

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کيش؛ تفریحات آبی یکی از پر طرفدارترین تفریحات در کیش به حساب می آید. هوای تمیز و دریای مرجانی به همراه مناظر زیبا هر گردشگری را برای استفاده از تفریحات دریایی که در هیچ کجای ایران تکرار شدنی نیست به وجد می آورد.
در کیش تفریحات دریایی تنوع زیادی دارد و انتخاب یکی از بین آنها سخت است. ولی اگر هیجان زیادی بخواهيد، آنقدر که آدرنالین خونتان بالا برود، اسکی روی آب با قایق می‌تواند یکی از اولین انتخاب‌ها باشد.
اما اگر به دنبال گشت و گذار در آب با سرعت و هیجان بالا هستید حتما جت اسکی را در فهرست تفریحات خود در کیش قرار دهید. این وسیله لحظات هیجان انگیزی را برای شما خلق می کند.
چتربازی بر فراز آب‌های نیلگون خلیج فارس یکی از تفریحات هیجان‌انگیز دیگر جزیره است. اوج هیجان و آرامش را با پاراسل تجربه کنید.
ولی چه چیزی بهتر از آنکه بتوانید به اعماق آب های خلیج فارس بروید و در کنار ماهی های رنگارنگ و آبزیان دیگر به گشت و گذار بپردازید؟ پوشش مرجانی جزیره در سواحل شرقی آن از جمله جذابیت هایی که وسوسه غواصی را به جان افراد می اندازد.
اگر از طرفداران پارک های آبی هستید و دوست دارید متفاوت ترین آنها را در ایران تجربه کنید، سری به تم پارک آبی اوشن بزنید و به لذت سقوط از برج ها و سرسره ها دست یابید. این پارک آبی بزرگترین پارک آبی روباز ایران است و لحظات متفاوتی را برای تان خلق می کند.
با این حال، شنا کردن در آب های شفاف خلیج فارس چیزی نیست که در کیش بتوانید از آن بگذرید. برای این کار می توانید به پلاژها مراجعه کنید که هم، امکانات خوبی دارند و هم امنیت را برایتان فراهم می کنند. پلاژ بانوان در سواحل شمالی جزیره و پلاژ آقایان در شمال شرقی جزیره قرار دارد و امكاناتی چون دوش آب شیرین، سایه‌بان و نورپردازی مناسب، سالن بدنسازی، مربیان شنا و نجات غریق در اختیار شما قرار می دهد.
سالانه گردشگران زیادی به جزیره کیش سفر می‌کنند تا خستگی چند ماه کار و تلاش بی وقفه را به طریقی از تن به در کنند. این جزیره آرام بهترین مقصد برای کسانی که به دور از هیاهو و روزمرگی می خواهند چند روزی به آرامش برسند و در سواحل آرام از تابش آفتاب و قدم زدن بر روی ماسه های نرم و گرم لذت ببرند و به تماشای آبی بیکران خلیج همیشه فارس بنشینند.