جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

جابه جایی34 هزار مسافر نوروزی با کشتیرانی والفجر - نمایش محتوای خبر

 

 

جابه جایی34 هزار مسافر نوروزی با کشتیرانی والفجر

جابه جایی34 هزار مسافر نوروزی با کشتیرانی والفجر

کیش/خبرگزاری صدا وسیما/اجتماعی

کشتیرانی والفجر در دوره نوروز 34 هزار مسافر را به همراه 2164 دستگاه خودرو جابه جا کرد.

مدیرعامل کشتیرانی والفجر گفت: این شرکت در نوروز 95 سفرهای مسافری به جزایر کیش(مسافرو خودرو) ،قشم ،خارگ و همچنین سفرهای خارجی به بنادر دبی، شارجه و کویت ونیز گشت های دریایی و تورهای داخلی در جزیره خارگ، خرمشهر و ماهشهر انجام داده است.

کاپیتان منصور اسلامی افزود: در نوروز 13 هزارو 160 نفر در گشت های دریایی ، 16 هزارو 915 مسافر و 2164 دستگاه خودرو در مسیر های کیش و قشم و نیز 3991 نفر مسافر در مسیر های خارجی جابه جا شده اند.

وی با اشاره به سابقه بیش از سه دهه فعالیت کشتیرانی والفجر در عرصه جابه جایی مسافر و حمل بار افزود: این شرکت در نوروز 95 نیز همچون سالهای گذشته با بسیج همه جانبه کارکنان زحمتکش و خدوم خود در دفتر مرکزی،شعب بنادر و نیز کادر دریایی به منظور ارائه خدماتی بهتر به مسافران گرامی و نیز توسعه هرچه بیشتر صنعت گردشگری ؛ سفرهای منظم دریایی را برگزار کرده است.

وی همچنین به تجهیز و نوسازی ترمینال بین المللی مسافری دریایی کشتیرانی والفجر در بندر لنگه اشاره کرد و گفت : در نوروز با توجه به حضور پررنگ تر مسافران نوروزی و تکریم هم میهنان ، این شرکت ترمینال بین المللی خویش در بندر لنگه را تجهیز و نوسازی کرد.