سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲ تیر ۱۴۰۰

ثبت رکورد جدید توسط تیم غواصی ایران در بخش نجات زیر دریایی غرق شده - نمایش محتوای خبر

 

 

ثبت رکورد جدید توسط تیم غواصی ایران در بخش نجات زیر دریایی غرق شده

تیم غواصی عمق نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران توانست در سریع‌ترین زمان ممکن آیتم نجات زیر دریایی غرق شده را اجرا و حد نصاب جدیدی را در مسابقات نظامی غواصی عمق ثبت کند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز کیش، در روز پنجم رقابت های غواصی عمق ارتش های جهان به میزبانی کیش ، تیم نیروی دریایی ارتش در کوتاه ترین زمان ممکن، آیتم نجات زیر دریایی مغروق را اجرا کرد و در یک رقابت نزدیک و نفس گیر، بالاتر از تیم های روسیه و چین، در رتبه نخست قرار گرفت تا رکورد جدیدی را در این بخش از خود به جای گذارد.

امیر دریادار دوم پرویز سلیمی پناه، دبیر اجرایی چهارمین دوره مسابقات غواصی عمق گفت: براساس امتیازهایی که تاکنون تیم های حاضر در مسابقات کسب کردند، تیم نیروی دریایی ارتش توانست رکورد جدیدی در آیتم نجات زیر دریایی غرق شده که سخت ترین آیتم این مسابقات است، ثبت کند.

وی ادامه داد: در سایر بخش ها از جمله نجات کشتی مغروق نیز بهترین زمان ممکن را به ثبت رساندیم و در صدر جدول قرار داریم ولی فعلا در انتظار نتایج سایر آیتم ها هستیم.

این رقابت ها به مدت 10 روز ادامه دارد و چهره تیم برتر از بین تیم های ایران، روسیه، ونزوئلا، آفریقای جنوبی، چین و سوریه روز 23 مرداد مشخص می شود.