رونق تولید ملی | دوشنبه، ۳ تیر ۱۳۹۸

تولید کارتن در کیش - نمایش محتوای خبر

 

 

تولید کارتن در کیش

کارخانه جعبه و کارتن سازی در کیش جعبه‌های مورد نیاز جزیره کیش ، شهر‌های همجوار استان هرمزگان و کشور‌های حاشیه خلیج فارس را تولید کند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، ساسان ملا آقایی رئیس هیئت مدیره این کارخانه از تولید انواع جعبه دارو، شیرینی ، فست فود ، کفش و کارتن های حجیم ارسال بار خبرداد و گفت: در این کارخانه 10 نفر با انواع دستگاه های چاپ ، بسته بندی و برش کار می کنند.وی افزود: با شش میلیارد تومان سرمایه گذاری در سال 90 فعالیت خودش را در کیش آغاز کرد و اکنون با 15 میلیارد تومان سرمایه و 12 دستگاه به کار خود ادامه می دهد.
سیامک ملاآقایی مدیرعامل کارخانه نیز با اعلام توان بالای کارخانه گفت: تمام شرکت های تولیدی کیش می توانند جعبه ها و کارتن های مورد نیاز خود را سفارش دهند و در اسرع وقت با قیمت پایین تر از شهرهای دیگر تحویل بگیرند.
رئیس هیئت مدیره کارخانه نیز ظرفیت تولیدی کارخانه راسالانه 500 تن کارتن و 7 میلیون جعبه عنوان کرد و از توان صادرات به کشورهای حاشیه خلیج فارس خبرداد.وی در خصوص برنامه های شرکت برای سال 98 گفت: تولید پاکت های کاغذی مورد نیاز میوه فروشی ها و فروشگاههای عرضه مواد خوراکی با راه اندازی بخش پاکت سازی کارخانه در برنامه های سال آینده قراردارد.   
وی گفت: اختصاص فضای مناسب برای این کار ضروری است و مسئولان سازمان منطقه آزاد کیش برای توسعه کار ، قول همکاری دادند.
یکی دیگر از نکات مورد توجه در فعالیت کارخانه جعبه سازی کیش ، جمع آوری ضایعات و ارسال به شهرهای دیگر و به ازای آن ، وارد کردن مواد اولیه است.