سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین | سه‌شنبه، ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

تولیدات صداوسیمای مرکز کیش در ماه رمضان ۱۴۰۱ - نمایش محتوای خبر

 

 

تولیدات صداوسیمای مرکز کیش در ماه رمضان ۱۴۰۱

صداوسیمای مرکز کیش با تهیه و پخش ویژه برنامه‌های مختلف در ماه مبارک رمضان ۱۴۰۱ میهمان روزه داران در جزیره کیش بود.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، مدیر سیمای مرکز کیش گفت: ویژه برنامه نسیم سحر ویژه لحظات سحر، برنامه ماه‌ترین ماه ویژه افطار و برنامه جمع خوانی قرآن کریم نیز در ایام ماه مبارک رمضان از سیمای مرکز کیش به روی آنتن رفت.

جبرائیل نجفی خاطرنشان کرد: پخش ویژه برنامه شب‌های قدر از مصلی و مسجد امام حسن جزیره کیش نیز از دیگر برنامه‌های سیمای کیش بود.

وی افزود: مراسم نماز عید سعید فطر نیز از سیمای مرکز کیش و شبکه‌های سراسری به روی آنتن رفت.

مدیر سیمای کیش گفت: مراسم روز جهانی قدس از جزیره کیش با ارتباط زنده تصویری با شبکه‌های سراسری به روی آنتن رفت و در روز ملی خلیج فارس نیز همزمان با پخش زنده از سیمای مرکز کیش با ۲۶ شبکه استانی ارتباط زنده برقرار شد.

مدیر رادیو کیش نیز گفت: ویژه برنامه رادیویی نجوای بندگی در لحظات سحر و قرار عاشقی در هنگام افطار از رادیو کیش به روی آنتن رفت.

ندرت نوروزی تصریح کرد: ارتباط با مراکز استانی و شبکه‌های رادیویی سراسری و پوشش مراسم‌های مذهبی در مصلی جزیره کیش و مسجد امام حسن جزیره کیش در ایام ماه مبارک رمضان از دیگر برنامه‌های رادیو کیش بود.

خبرگزاری صداوسیمای مرکز کیش نیز در ایام ماه مبارک رمضان با تهیه و تولید بسته‌های خبری تلویزیونی و رادیویی برای پخش از بخش‌های خبری محلی و سراسری و نیز انتشار در فضای مجازی خبرگزاری صداوسیما فعالیت داشت.

فضای مجازی صداوسیمای مرکز کیش نیز با تهیه و تولید ۲۵ قطعه اینفوگرافیک و اینفوموشن با عنوان قرآنی شو و پانزده قسمت با نام حرف‌های خودمونی و پوشش ویژه برنامه‌های ماه مبارک رمضان و انتشار در شبکه‌های مجازی در ماه مبارک رمضان فعالیت داشت.