سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

توسعه انتقال فرهنگ ارزشی کشور با برگزاری مسابقات ورزشی - نمایش محتوای خبر

 

 

توسعه انتقال فرهنگ ارزشی کشور با برگزاری مسابقات ورزشی

توسعه انتقال فرهنگ ارزشی کشور با برگزاری مسابقات ورزشی

معاون آموزش وپژوهش ستاد کل نیرو‌های مسلح، توان پلیس و اتحاد دستگاه‌ها را فرصت مناسبی برای برگزاری مسابقات غواصی نظامیان جهان در کیش دانست.  

به گزارش خبرگزاري صداوسيما مركز كيش، امير محمدحسن باقری درجلسه تخصصی برگزاری مسابقات غواصی نظامیان جهان در کیش گفت: شروع این مسابقات از 13 مردادماه به مدت دو هفته در اسکله تفریحی کیش خواهد بود و ظرفیت فضای مجازی، همراهی رسانه ها بهترین فرصت برای اطلاع رسانی است.
وی افزود: هدف اصلی از برگزاری این مسابقات توسعه روابط بین المللی، خنثی سازی توطئه های دشمنان برای انزوا سازی ایران، انتقال فرهنگ ارزشی کشور ما به دیگر کشور ها و نمایش اقتدار نیروهای مسلح است.      
امیر محمدحسن باقری افزود: در درخواست روسیه برای برگزاری مسابقات "غواصی نظامیان جهان" درآب های آزادخلیج همیشه فارس، جزیره کیش به عنوان محل برگزاری این رویداد ورزشی مهم نیروهای مسلح انتخاب شد.
معاون آموزش وپژوهش ستاد کل نیروهای مسلح به تصویر کشیدن اقتدار جمهوری اسلامی ایران را بزرگترین دستاورد این مسابقه ها عنوان کرد و افزود: این ظرفیت با همدلی دستگاه ها، تلاش اصحاب رسانه و بهره مندی مطلوب از توان فعالان فضای مجازی به تصویر کشیده خواهدشد.
وی افزود: همدلی پلیس تأمین امنیت صد در صدی مسابقات را دربر خواهد داشت و استفاده از ظرفیت معاونت اجتماعی پلیس کیش برای همگام سازی رسانه ها منجر به تحقق خواسته های کمیته اطلاع رسانی و فرهنگی مسابقات و به نوعی اهداف مد نظر خواهد شد.
پلبس برای مسابقات غواصی نظامیان جهان آماده است
فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش نيز در اين نشست افزود: پلیس کیش با تمام توان برای به تصویر کشیدن اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آماده است و معاونت اجتماعی، پایگاه دریابانی به همراه پلیس های تخصصی این فرماندهی با مشارکت در کمیته ها برای تحقق اهداف معین شده در مسابقات آمادگی کامل را دارند.
سرهنگ جمالي افزود: در جزیره کیش همراهی مردم، مسئولان، اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی همیشه باعث سرآمدی این جزیره نسبت به موضوعات و اقدام های این چینی شده است
رئیس پلیس کیش بر آمادگی کامل نیروهای دریابانی و انتظامی برای استقرار در محل برگزاری مسابقات تأکید کرد.

استحکام اسکله تفریحی برای برگزاری مسابقات واجرای برنامه های فرهنگی برای شرکت کنندگان داخلی وخارجی درمسابقات از دیگر موضوعات مورد بحث در جلسه مسابقات غواصی نظامیان جهان بود .