حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۷

تور جهانی والیبال ساحلی کیش؛ قزاق ها خارج از نوبت آمدند - نمایش محتوای خبر

 

 

تور جهانی والیبال ساحلی کیش؛ قزاق ها خارج از نوبت آمدند

تور جهانی والیبال ساحلی کیش؛ قزاق ها خارج از نوبت آمدند

مهلت ثبت نام تیم ها برای حضور در تور جهانی کیش پایان یافته است اما با این وجود 2 تیم دیگر از قزاقستان به جمع تیم های داوطلب شرکت در این رقابت ها اضافه شدند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، سومین دوره مسابقات تور جهانی والیبال ساحلی به میزبانی جمهوری اسلامی ایران از سه شنبه یکم تا شنبه پنجم اسفندماه سال جاری به میزبانی جزیره کیش برگزار خواهد شد.
بر اساس اعلام فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) مهلت ثبت نام تیم ها برای حضور در این رقابت ها تا روز ۲۱ ژانویه (یکم بهمن) بود، اما فدراسیون جهانی ثبت نام دو تیم از قزاقستان را نیز پذیرفت تا تعداد تیم های داوطلب حضور در تور جهانی به ۸۵ تیم از ۳۷ کشور جهان برسد.
ایران (هشت تیم) اتریش (هفت تیم)، اوکراین، آلمان و آمریکا (پنج تیم)، سوئیس و ایتالیا (چهار تیم)، هلند، چین، لهستان، روسیه و لتونی (سه تیم) کانادا، فرانسه، اندونزی، تایلند، قزاقستان، نروژ و ترکیه (دو تیم)، آرژانتین، استرالیا، بلاروس، کرواسی، قبرس، دانمارک، جمهوری چک، استونی، فنلاند، یونان، لیتوانی، قطر، اسکاتلند، صربستان، اسلوونی، سوئد، آفریقایی جنوبی و ونزوئلا 83 تیم ثبت نام کننده در تور جهانی کیش هستند.
در جدول اصلی تور جهانی 24 تیم و در جدول مقدماتی 36 تیم حضور خواهند داشت که تیم های شرکت کننده بر اساس رده بندی جهانی در دو جدول قرار می گیرند