سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

توجه فدراسیون نجات‌غریق و غواصی به حوزه بانوان - نمایش محتوای خبر

 

 

توجه فدراسیون نجات‌غریق و غواصی به حوزه بانوان

توجه فدراسیون نجات‌غریق و غواصی به حوزه بانوان

معاون وزارت ورزش و جوانان در مجمع عمومی سالیانه فدراسیون نجات‌غریق و غواصی گفت: شاهد هستیم در این فدراسیون به حوزه بانوان توجه ویژه‌ای می‌شود.

به گزارش خبرگزاري صداوسيما مركز كيش، به نقل از روابط عمومي فدراسيون نجات غريق و غواصي كشور معاون وزير ورزش و جوانان نقش فدراسیون در کمک‌رسانی به سیل‌زدگان در بهار98 را یک حرکت انسان‌دوستانه و ارزشمند توصیف کرد و گفت: خوشحال هستیم که جامعه ورزش در کمک‌رسانی به هموطنان سیل‌زده کشورمان روسفید بیرون آمد به خصوص فدراسیون نجات‌غریق و غواصی که در این امر نقش پررنگی داشت.

سیدعبدالحمید احمدی، شرایط این فدراسیون با سایر فدراسیو‌ن‌ها را متفاوت دانست و گفت: فدراسیون نجات‌غریق و غواصی در جهت امداد و نجات مردم تلاش و کوشش می‌کند و انتظار هم می‌رود که در این خصوص اهتمام بیشتری نیز داشته باشد.
وی تصریح کرد: آمار کاهش غرق‌شدگان در سال‌های اخیر نشان از تلاش و حضور به موقع منجیان‌غریق در مناطق حادثه‌خیز دارد و گواه این است که در این خصوص وظایف خود را به نحو مطلوبی انجام می‌دهند.
احمدی همچنین با اشاره به توجه فدراسیون به حوزه بانوان گفت: در این فدراسیون شاهد این هستیم که به حوزه بانوان توجه ویژه ای می‌شود و انتظار هم می‌رود که از این منظر فرصت برابری ایجاد شود.
وی گفت: نباید فراموش کرد که غواصی صرفا تفریح نیست چرا که ما در 8سال دفاع مقدس شاهد رشادت‌های رزمندگان اسلام در مقابله با دشمنان بودیم و این دریادلان چه جان‌فشانی‌هایی برای دفاع از این مرز و بوم انجام دادند.
سیدمصطفی میرسلیم عضو جهانی حامیان نجات غریق نيز در مجمع عمومی سالیانه فدراسیون گفت: فدراسیون نجات‌غریق یکی از پاک دست‌ترین فدراسیون‌ها در مسائل مالی است و بر اساس گزارش بازرسی کل کشور، فدراسیون نجات‌غریق و غواصی جز 5فدراسیون اول در شفافیت مسائل مالی است.
میرسلیم خطاب به روسای هیات‌ها گفت: چه در مسائل فنی و چه در مسائل مالی به نظارت بها دهید چرا که کوچک‌ترین خطایی سنگین و غیرقابل جبران خواهد بود.
وی ادامه داد: باید به امر آموزش توجه داشت و به کیفی بودن آن اهمیت داد چرا که امر آموزش برای فدراسیون بسیار اساسی و با اهمیت است.