جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

تمدید مهلت ثبت‌نام پذیرش دوره کاردانی فنی و حرفه‌ای - نمایش محتوای خبر

 

 

تمدید مهلت ثبت‌نام پذیرش دوره کاردانی فنی و حرفه‌ای

تمدید مهلت ثبت‌نام پذیرش دوره کاردانی فنی و حرفه‌ای

سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه‌ای از تمدید مهلت ثبت‌نام پذیرش دوره کاردانی فنی و حرفه‌ای ناپیوسته نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش و به نقل از سازمان سنجش آموزش کشور، پیرو اطلاعیه 10 شهریور امسال و انتشار دفترچه راهنمای پذیرش دوره‌ کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر 99 به اطلاع می‌رساند، با توجه به اعلام برخی اصلاحات مربوط به دفترچه راهنمای پذیرش از سوی این دانشگاه، جدولهای مربوط به اصلاحات روز سه‌شنبه 18 شهریور در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان منتشر خواهد شد.

براساس این اطلاعیه برای ثبت‌نام متقاضیانی که تا 17 شهریور نسبت به ثبت‌نام اقدام نکرده اند، مقرر شد مهلت ثبت‌نام تا روز یکشنبه 23 شهریور تمدید شود.

علاقمندان می توانند براساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنمای مذکور و مندرجات اطلاعیه 18 شهریور به پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی sanjesh.org مراجعه و نام نویسی کنند.

متقاضیانی که نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام کرده اند با توجه به مفاد اطلاعیه‌ای که 18 شهریور  منتشر خواهد شد، در صورت تمایل تا 23 شهریور نسبت به مشاهده و یا ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی و انتخاب رشته خود اقدام کنند.