سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم و عکس موبایلی جزیره شاد - نمایش محتوای خبر

 

 

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم و عکس موبایلی جزیره شاد

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم و عکس موبایلی جزیره شاد

مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم و عکس موبایلی جزیره شاد در دو بخش فیلم و عکس تا ۱۱ اردیبهشت تمدید شد.

به گزارش خبرگزاري صداوسيما مركز كيش، دبیرخانه جشنواره فیلم و عکس موبایلی جزیره شاد اعلام کرد: بنابه درخواست متقاضیان شرکت در این جشنواره، مهلت ارسال آثار در دو بخش فیلم و عکس، تا پایان وقت اداری 11 اردیبهشت تمدید شد.

این جشنواره با چهار محور1) تفرج و گردشگری، فضاهای باز و بسته، 2) آداب میزبانی و مهمانی، دین و فرهنگ ایرانیان، 3) گردشگران و کیشوندان، یکدل و با نشاط، 4) رضایت و خرسندی، امکانات و زیر ساخت ها در حال برگزاری است.
در بخش عکس مجتبی آقایی، محمد سعید ایزدی و امیر مهدی نجفلو شهپر و در بخش فیلم آرمین ایثاریان، علی افشار و کامیار لطفی داوری آثار شرکت کننده در این جشنواره را بر عهده دارند.
برگزیدگان این جشنواره در بخش عکس علاوه بر تندیس و لوح تقدیر به ترتیب مبلغ شش میلیون تومان برای مقام اول، چهار میلیون تومان برای مقام دوم، سه میلیون تومان برای مقام سوم، دو میلیون تومان برای مقام چهارم و یک میلیون تومان برای مقام پنجم در نظر گرفته شده است.
همچنین به برگزیدگان بخش فیلم نیز علاوه بر تندیس و لوح تقدیر ، مبلغ هشت میلیون تومان به مقام اول، شش میلیون تومان به مقام دوم، چهار میلیون تومان به مقام سوم، دو میلیون تومان به نفر چهارم و یک میلیون تومان به نفر پنجم اهدا خواهد شد.
علاقمندان شرکت در این جشنواره می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر ، نحوه ثبت نام و ارسال آثار خود تا تاریخ 11 اردیبهشت 98 فقط از طریق وب سایت جشنواره به آدرس www.urbanfestival.kish.ir  مراجعه کنند.
اسامی منتخبین در تاریخ 19 اردیبهشت 98 اعلام و مراسم اهدای جوایز و نمایش آثار برگزیده نیز در تاریخ 26 اردیهشت انجام می شود.