جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

تمدید زمان ارسال آثار به جایزه ادبی شعر کیش - نمایش محتوای خبر

 

 

تمدید زمان ارسال آثار به جایزه ادبی شعر کیش

تمدید زمان ارسال آثار به جایزه ادبی شعر کیش

دبیر هنری پنجمین جایزه ادبی شعر کیش گفت: با توجه به استقبال خوب متقاضیان، زمان ارسال آثار به جایزه ادبی شعر کیش تا ۳۰ مهر تمدید شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، نغمه مستشار نظامی، افزود:  امسال علاوه بر 2موضوع خلیج فارس و کیش؛ موضوعات ایران ما و گردشگری و دلاوران ایران نیز به جشنواره اضافه شد که این موضوعات نیز مورد استقبال قرار گرفت و اشعار زیادی با این مضامین ارسال شده است.

وی درخصوص داوران پنجمین جایزه ادبی شعر کیش، گفت: آقایان رضا رفیع، علی محمد مودب، علیرضا قزوه، محمد اکرامی‌فر، افشین علا و مصطفی محدثی خراسانی آثار ارسال شده را داوری خواهند کرد.

مستشار نظامی افزود: شاعرانی از کشورهای روسیه، اوکراین و هندوستان آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کرده‌اند و بیش از 350 اثر از سراسر کشور به دست ما رسیده است.

دبیر هنری جایزه ادبی شعر کیش عنوان کرد: از دیگر اتفاقات رویداد امسال حضور بخش ترانه در پنجمین جایزه ادبی کیش است و در نهایت بهترین ترانه‌های این جایزه در قالب سرود رسمی کیش اجرا خواهند شد.

مستشار نظامی گفت: بخش‌های شعر نو و کلاسیک نیز همانند دوره های گذشته در پنجمین دوره حضور دارند و استقبال بسیار خوبی نیز از بخش شعر طنز انجام شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را تا سی ام مهر به آدرس پست الکترونیکی kishpoetryfest@gmail.com یا نشانی poetnmn@ در فضای مجازی ارسال کنند.

درج مشخصات کامل و آدرس، شماره تماس و نشانی پست الکترونیکی صاحب اثر در ابتدای هر شعر الزامی است.

براساس اعلام دبیرخانه پنجمین جایزه ادبی جزیره کیش، آیین اختتامیه و اعلام اسامی برگزیدگان در روزهای پایانی آذر امسال برگزار خواهد شد.