جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

تلاش آمریکا برای مشروعیت بخشی به رژیم صهیونیستی - نمایش محتوای خبر

 

 

تلاش آمریکا برای مشروعیت بخشی به رژیم صهیونیستی

تلاش آمریکا برای مشروعیت بخشی به رژیم صهیونیستی

امام جمعه کیش گفت: آمریکا با طرح معامله قرن به دنبال مشروعیت بخشی به رژیم صهیونیستی است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کیش، حجت الاسلام و المسلمین حسن زاده در خطبه های نماز جمعه با تشریح اهداف آمریکا و کشورهای مرتجع عربی گفت: آمریکا با طرح معامله قرن به دنبال مشروعیت بخشی به رژیم غاصب صهیونیستی است.
حجت الاسلام والمسلمین احمد حسن زاده با تقدیر از مردم کیش به پاس حضور شکوهمند در راهپیمایی روز جهانی قدس با اشاره به  اینکه روز جهانی قدس میراث ماندگار امام خمینی (ره) برای فراموش نشدن مظلومیت فلسطین به عنوان مساله اصلی جهان اسلام بود، گفت: دولت های عربی منطقه زیر سایه آمریکا در حال خیانت به مردم مسلمان اند و به صورت علنی هم اعلام می کنند که مساله فلسطین مساله اصلی ما نیست.
خطیب جمعه کیش افزود: مساله طرح معامله قرن  طرحی خائنانه است که تنها به دنبال مشروعیت بخشی به رژیمی غاصب است که در هفتاد سال گذشته تنها به کشتار مردم مسلمان فلسطین مشغول بوده است.
وی با تشریح برخی از مفاد این طرح گفت: در این طرح قرار است منطقه ای به مردم فلسطین داده شود و فلسطینیان دولت جدید خود را در قلب رژیم صهیونیستی بدون داشتن هرگونه نیروی نظامی تشکیل دهند.
امام جمعه کیش افزود: بازگشت نزدیک به شش میلیون فلسطینی به کشور مادریشان هم در این طرح ممنوع اعلام شده و علاوه بر آن  اجازه خرید منازل اسرائیلی ها از سوی اعراب ممنوع و خرید از سوی اسرائیلی ها مجاز شمرده  شده است.
حجت الاسلام والمسلمین احمد حسن زاده  تاکید کرد مردم مسلمان بیدار و هوشیار هرگز اجازه تحقق این معامله خائنانه را نخواهند داد.
امام جمعه کیش با اشاره به ایام در پیش رو همچون رحلت حضرت امام خمینی (ره)، قیام 15 خرداد و عید فطر گفت: بزرگداشت این ایام باید در جزیره به شکلی شایسته صورت پذیرد.
وی شهادت  حجت الاسلام والمسلمین محمد خرسند امام جمعه کازرون  را تسلیت گفت و با بیان اینکه این شهید شهید لیله القدر است، افزود: این شهید عزیز برای دفاع از عقاید اسلامی و پیشبرد اهداف اسلام به شهادت رسید.