سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

تقدیر امام جمعه کیش از مدیر کل صدا و سیما - نمایش محتوای خبر

 

 

تقدیر امام جمعه کیش از مدیر کل صدا و سیما

تقدیر امام جمعه کیش از مدیر کل صدا و سیما

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کیش در نماز جمعه مورخ 07/08/95  امام جمعه محترم کیش حضرت حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای علیدادی با اهدا ء لوح تقدیر به آقای قاریان پور مدیر کل صدا و سیمای مرکز کیش از ایشان و کارکنان صدا و سیما تقدیر کرد.

امام جمعه محترم کیش در متن این لوح تقدیر آورده است : شوق پر کشیدن در هوای کوی حسین (ع) و دست در آستین عزای سید و سالار شهیدان نمودن همواره وجه همت دوستداران و شیفتگان اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) بوده است که مهیا کردن این حس و حال معنوی ، با خدمت مخلصانه و عاشقانه شما خادم اهل بیت (ع) به آن خاندان مطهر فراهم گردید ، سعادتی که جز با عنایات حضرات معصومین (علیهم السلام) نصیب کسی نمی شود.

حال که با همت و تلاش خالصانه شما و کارکنان صدا و سیمای مرکز کیش صحنه های عاشقی رهروان سید و سالار شهیدان به بهترین شکل ثبت و منتشر و فرصت های مغتنم معنوی برای دلدادگان فراهم گردید ، سزاوار دانستیم که به شکرانه ی توفیق و به پاس خدمتگزاری صادقانه جناب عالی در مراسم عزاداری و سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) در دهه اول محرم سال 1395  از شما تشکر نموده و در کمال امتنان این لوح سپاس را محضر سرشار از لطف شما که سرچشمه ی زلال عشق و شور حسینی است،  تقدیم کنیم. امیدواریم سعی و تلاش عاشقانه ی شمادر محضر امام عاشقان مقبول افتد.