سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

تقدیر از جدیت پلیس در حوزه عفاف و حجاب - نمایش محتوای خبر

 

 

تقدیر از جدیت پلیس در حوزه عفاف و حجاب

تقدیر از جدیت پلیس در حوزه عفاف و حجاب

امام جمعه کیش از توجه، تلاش‌ها و دغدغه‌های پلیس در برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی تقدیر کرد.

به گزارش خبرگزاري صداوسيما مركز كيش، حجت السلام والمسلمین احمد حسن زاده در چهارمین جلسه ستاد احیای امربه معروف و نهی از منکر جزیره کیش، گفت: تلاش های پلیس در این جزیره به ویژه دغدغه های شخص فرمانده و عملکرد نیروهای پلیس امنیت عمومی در حوزه عفاف و حجاب و امربه معروف و نهی از منکر قابل تقدیر است.

وی تأکید کرد: کمتر دستگاهی را شاهد هستیم که به صورت واحد و یکپارچه در حوزه برخورد با ناهنجاری های اجتماعی اقدام کند و  همیشه شاهد دلسوزی ها و پیگیری های مجدانه نیروهای پلیس در این موضوع هستیم.
حجت الاسلام و المسلمين حسن زاده افزود: مقابله با منکرها ضروری است و باید پیشگیری و انجام کار فرهنگی نسبت به گذشته بیشتر در دستور کار دستگاه های فرهنگی باشد و از بصیرت افزایی آحاد جامعه به ویژه فرزندان غافل نشویم.
امام جمعه کیش گفت: اجرای منظم جلسه های ستاد احیا، حضور موثر اعضا و اقدام های صورت گرفته در سال جاری نشان از اهمیت حوزه امربه معروف و نهی از منکر در جزیره دارد.
وي به موضوع شنای گردشگران و کیشوندان در سواحل اشاره کرد و افزود: دریا یکی از جاذبه های خوب در کیش است و باید سازمان منطقه آزاد به عنوان متولی کار نسبت به ایجاد شرایط لازم برای استفاده و حضور مناسب مردم از این موهبت الهی تلاش کند.
امام جمعه کیش با تأکید بر اینکه مناطق تفریحی برای شنا در خور شأن مردم عزیز نیست، گفت: منطقه آزاد باید چند پلاژ مناسب در نقاط خاص جزیره برای استفاده عمومی احداث کند تا دیگر شاهد شنای پراکنده افراد نباشیم.