جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

تغییر قیمت‌ها و معیشت خانواده‌ها، مهمترین مسائل اقتصادی جامعه - نمایش محتوای خبر

 

 

تغییر قیمت‌ها و معیشت خانواده‌ها، مهمترین مسائل اقتصادی جامعه

تغییر قیمت‌ها و معیشت خانواده‌ها، مهمترین مسائل اقتصادی جامعه

خطیب موقت نمازجمعه کیش گفت: تغییر قیمت‌ها و معیشت خانواده‌ها، مهمترین مسائل اقتصادی جامعه هستند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، حجت الاسلام یوسف پور در خطبه‌های نماز جمعه‌ کیش با اشاره به بی ثباتی قیمت‌ها گفت: تغیر قیمت اجناس در بازار، مشکلاتی را برای توزیع کنندگان، فروشندگان و مصرف کنندگان به وجود آورده است و اگر فروشندگان، جانب انصاف را رعایت کنند و مسئولان هم به وظیفه‌ی نظارتی خود عمل کنند بخش مهمی از این مشکلات حل خواهد شد.
خطیب موقت نمازجمعه کیش با بیان اینکه تغییر رئیس جمهور امریکا هیچ تغییری در سیاست‌های خصمانه‌ شیطان بزرگ ایجاد نمی‌کند گفت: امریکا همیشه به دنبال ایجاد تنش و آشوب در سایر کشور‌ها به خصوص کشور‌های مسلمان است تا به این طریق ثروت و دارایی کشور‌های اسلامی را غارت کند.
وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص واکسن کرونا افزود: همانطور که رهبر انقلاب فرمودند، به واکسن امریکایی نمی‌توان اعتماد کرد، اما این به معنای نخریدن واکسن از سایر کشور‌ها نیست البته دانشمندان کشورمان نیز در حال تولید واکسن کرونا هستند که به زودی به تولید انبوه خواهد رسید.
حجت الاسلام یوسف پور رزمایش اخیر نیرو‌های مسلح را نشانه‌ اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: رزمایش پهپادی، رزمایش دریایی و رونمایی از شهر موشکی در حاشیه‌ خلیج فارس با تکیه بر توانایی داخلی و توانمندی جوانان، نشان دهنده این است که جمهوری اسلامی ایران با تمام توان از آرمان‌ها و تمامیت ارضی خود دفاع خواهد کرد.
وی دهه‌ فجر انقلاب اسلامی را روز‌هایی ماندگار در تاریخ این سرزمین دانست و افزود: مسئولان با رعایت موازین بهداشتی، فضای کیش را برای دهه‌ فجر آذین بندی و آماده کنند و بزرگتر‌ها نیز زمینه‌ها و علت انقلاب اسلامی را برای جوانتر‌ها بیان کنند.