حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۱ فروردین ۱۳۹۸

تغییر ساختار هیئت های ورزشی در جهت تحول ورزش کیش - نمایش محتوای خبر

 

 

تغییر ساختار هیئت های ورزشی در جهت تحول ورزش کیش

تغییر ساختار هیئت های ورزشی در جهت تحول ورزش کیش

مديرعامل سازمان منطقه آزاد كيش در مراسم تقدیر از ورزشکاران و پیشکسوتان ورزشی کیش از تغییر ساختار هیئت های ورزشی در جهت تحول ورزش کیش خبر داد.

به گزارش خبرگزاري صداوسيما مركز كيش، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با بیان اینکه لبخند و شادی حاصل از موفقيت ورزشكاران در ميادين ورزشي براي مردم از جنسی دیگري است، گفت: توجه به تنوع بخشی در ورزش های ساحلی و دریایی در دستور کار روسای هیئت های مختلف باشد.

مدیرعامل موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش هم با ارائه عملکرد موسسه ورزش در سال 97 گفت: تاکنون 19 اعزام به مسابقات ورزشی، برگزاری 13 مسابقه ورزشی، اجرای 15 مسابقه ورزش درحوزه ورزش همگانی، 15 دوره آموزشی ورزشی و میزبانی از تیم های ملی تاکنون انجام شده است.
افشار دوست گفت: توسعه توریسم ورزشی، ساخت مرکز بین المللی اسب سواری، ایجاد سالن سرپوشیده ورزش های توپی و ساخت 5 زمین فوتبال و تعمیر و بهسازی  اماکن ورزشی کیش از مهمترین برنامه هایی است که در اولویت کاری موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش قرار دارد.
حجت الاسلام والمسلمین علیدادی امام جمعه کیش هم در این مراسم  با بیان اینکه ماه رمضان از سوی خدای کریم به عنوان میدان مسابقه ای قرارداده شده تا انسان ها به کمال برسند، گفت: ورزشکاران هم باید علاوه بر تقویت  جسم به بعد روحانی هم توجه کنند و بیش از پیش الگوی جوانان باشند.
داریوش ارجمند پیشکسوت عرصه هنر هم با بیان اینکه جزیره کیش یکی از پتانسیل های خوب کشور برای تبدیل به ورزش قهرمانی به ویژه در حوزه ورزش های آبی و ساحلی است، گفت: ورزش، هنر و مذهب سه مقوله ای است که می تواند کمک شایانی به توسعه کشور و به ویژه جزیره کیش کند.
در این مراسم پیراهن شماره 20 تیم ملی از سوی حسین کلانی و حسن روشن پیشکسوتان فوتبال کشور به محمد ابراهيم انصاری لاری مديرعامل سازمان منطقه آزاد كيش اعطا شد  و از ورزشکاران و پیشکسوتان ورزش ملی و جزیره کیش تجلیل شد.