سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

تشدید طرح های ترافیکی در کیش - نمایش محتوای خبر

 

 

تشدید طرح های ترافیکی در کیش

تشدید طرح های ترافیکی در کیش

معاون اجتماعی پلیس کیش از تشدید طرح های ترافیکی در جزیره کیش خبر داد.

به گزارش خبرگزاري صداوسيما مركز كيش، سروان محمدزنگانه به اهمیت موضوع رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در جزیره کیش اشاره کرد و گفت: برای اینکه به روزهای مطلوب فرهنگ ترافیک در کیش برگردیم نیاز به مشارکت عمومی همه دستگاه ها و مردم است.
وی افزود: طرح برخورد با تخلفات راهنمایی ورانندگي در قالب گشت های كنترل نامحسوس با مشارکت 100درصدی معاونين و روساي پليس هاي تخصصي فرماندهی انتظامی و پایگاه دریابانی کیش از امروز در تمامي معابر شهر اجرا خواهد شد.
زنگانه تصریح کرد: امروزه عدم توجه به قوانین راهنمایی و رانندگی در جزیره کیش به ویژه از سوی  ناوگان حمل و نقل عمومی را شاهد هستیم که این موضوع موجب شده است تا از طریق تماس های مردمی با 110 ، 197 و رسانه های جمعی، شاهد نارضایتی های عمومی در جزیره کیش باشیم.
معاون اجتماعی پلیس کیش در ادامه افزود: متأسفانه بیش از 90 درصد تخلفات راهنمایی و رانندگی در سال 1397 و 2ماهه 1398 از سوی کیشوندان و رانندگان حوزه حمل و نقل عمومی جزیره صورت گرفته است.
وی با تاکید بر اینکه توجه به قوانین از ضروریات حفظ نظم و امنیت در هر جامعه است گفت: امیدواریم با اجرای طرح های پیشگیرانه پلیس و مشارکت عمومی مردم در رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی دیگر شاهد حوادث تلخ نباشیم.
زنگانه افزود: مشارکت عمومی همه دستگاه ها و مردم می تواند در حل مشکلات و معضلات این حوزه نتایج مطلوبی را محقق سازد و جریمه کردن و برخورد سلبی از سوی پلیس تنها راه حل نیست.
سروان محمدزنگانه گفت: تشدید اجرای طرح های پیشگیرانه پلیس در مواقع لزوم و بر اساس نیاز جامعه پیش بینی و بصورت ویژه اجرا می شود