جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

ترویج ورزش در آموزش و پرورش و راه اندازی پایگاههای ورزشی - نمایش محتوای خبر

 

 

ترویج ورزش در آموزش و پرورش و راه اندازی پایگاههای ورزشی

ترویج ورزش در آموزش و پرورش و راه اندازی پایگاههای ورزشی

امام جمعه کیش خواستار ترویج ورزش در آموزش و پرورش و راه اندازی پایگاههای ورزشی در کنار مساجد شد.

به گزارش خبرگزاري صداوسيما مركز كيش، دبیر شورای ورزش و تربیت بدنی منطقه آزاد كيش در این دیدار با معرفی سرپرست جدید موسسه ورزش و تفریحات سالم ابراز اميدواري كرد: آینده درخشان برای ورزش کیش پیش بینی می شود و با شروع حرکت های نو و تازه در این زمينه شاهد شکوفایی ورزش و اقتصاد کیش خواهیم بود.

امیری خراسانی سرپرست موسسه ورزش و تفريحات سالم كيش گفت: با همدلی و همکاری همه ارگانها و امام جمعه بتوانیم به سیاست های ورزشی در کیش و کشور کمک كنيم.

حجت الاسلام والمسلمين احمد حسن زاده امام جمعه کیش نيز در اين ديدار گفت: این جزیره نیازمند افراد قوی، پرتوان و سرشناس است و آقاي اميري خراساني اگر چه جوان هستند ولی بسیار دقیق و پرتلاش  توانست ورزش استان پهناور کرمان را به عنوان مدیر کل اداره كنند و بی شک در اداره ورزش کیش نیز موفق خواهيد بود.

امام جمعه كيش افزود: امروزه تخصص در هر کاری حرف اول را میزند و انسان متعهد اگر تخصص لازم را نداشته باشد در کارش موفق نخواهد بود.
حجت الاسلام و المسلمين حسن زاده سه درخواست از سرپرست موسسه ورزش و تفريحات سالم كيش مطرح كرد:
1-
با توجه به نیاز مردم ساکن جزیره کیش می بایست تمام توان خود را برای سلامتی و نشاط همگان به كار بگيريد تا از این طریق همگان به ویژه جوانان از معضلات اجتماعی دور شوند.

امام جمعه كيش خواستار ترویج ورزش در آموزش و پرورش و راه اندازی پایگاههای ورزشی در کنار مساجد شد، تا جوانان در اوقات فراغت از این امکانات استفاده كنند.
2-
لزوم پرداختن به اقتصاد ورزش و ورزش اقتصادی از دیگر خواسته های امام جمعه بود تا از این طریق منابع مالی بسیاری را کسب كنند با برنامه ریزی و حضور تیم های داخلی و خارجی در این منطقه با معرفی توانمندی ها به اقتصاد کیش نیز کمک كنند.

3-در خصوص حوزه سلامت نیز می بایست فعالیت مستمری داشته و در حوزه سلامت روان و جسم فعالیت كنند تا ساکنین بتوانند با سلامت زندگی کنند.