حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۳ تیر ۱۳۹۷

تدارک گسترده صدا و سیمای مرکز کیش در روز 29 اردیبهشت - نمایش محتوای خبر

 

 

تدارک گسترده صدا و سیمای مرکز کیش در روز 29 اردیبهشت

تدارک گسترده صدا و سیمای مرکز کیش در روز 29 اردیبهشت

کیش/خبرگزاری صدا وسیما/اخبار مرکز

مدیر کل صدا و سیمای مرکز کیش در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما از بکارگیری تمامی امکانات  این مرکز برای برگزاری و پوشش انتخابات ریاست جمهوری ، میاندوره ای مجلس و شورا ها خبر داد.

جناب آقای قاریان پور با اشاره به دستور العمل ابلاغی  ستاد انتخابات اظهار داشت : از آذر ماه 1395  بیست  جلسه اتاق فکر و شورای سیاسی با حضور مدیران جزیره ، دست اندرکاران برگزاری انتخابات ، نخبگان ، اساتید دانشگاه و .... برگزار گردید که خروجی این جلسات 65 مصوبه کاربردی برای تولید برنامه های تبیینی ، تشریحی و تهییجی بوده است .

مدیر کل صدا و سیما ی کیش افزود: در حوزه سیما در مجموع 63 ساعت  برنامه تولید و پخش گردید که برنامه تلویزیونی اصلح بعنوان شاخص ترین ، در 14 قسمت جمعا" به مدت 500 دقیقه از سیمای مرکز کیش پخش شد.

ایشان تصریح کرد: با هدف فراهم کردن زمینه لازم برای مشارکت حداکثری ، از حضور هنرمندان ، اقوام ، ورزش کاران و نخبگان در برنامه شبهای جزیره استفاده شد.

وی اقزود: در حوزه صدا نیز با تولید و پخش  188 برنامه تولیدی و 20 برنامه تأمینی   جمعا" به  مدت 210 ساعت به موضوع انتخابات در مراحل سه گانه تبیینی ، تشریحی و تهییجی پرداخته شد و بیش از 1000 عکس در رادیو نما با همین موضوع بارگزاری واز بیانات مقام معظم رهبری مد ظله العالی نیز بصورت  زیر نویس (60 مورد)  بهره برداری شد.

جناب آقای قاریان پور از برنامه های میزگرد هفته ، فردای روشن و ساحل مرجانی به عنوان شاخص ترین برنامه های رادیو کیش با موضوع انتخابات نام برد و افزود: همکاران ما در حوزه موسیقی نیز موفق شدند سرود فاخر بهار سرنوشت را به مدت 3:30 دقیقه  تولید و پخش نمایند.

مدیر کل صدا و سیمای کیش  در خصوص تدارک این مرکز برای روز 29 اردیبهشت گفت: در روز انتخابات از ساعت 7 صبح با پخش زنده ویژه برنامه های رادیویی و تلویزیونی تا آخرین ساعات اخذ رای که توسط ستاد انتخابات کشور اعلام خواهد شد در خدمت مردم کیش خواهیم بود .در این راستا برای اطلاع رسانی مطلوب تر 4 بخش خبری سیما و 7 بخش خبری صدا تدارک دیده شده است و 6 گروه تولیدی و فنی در مساجد و سایر شعب پر ازدحام رای گیری مستقر می شوند و 3 گروه تلویزیونی ، 2 گروه رادیویی و 4 گروه خبری نیز بصورت سیار در شعبات اخذ رای حاضر خواهند شد.

وی تصریح کرد : سایت مرکز و کانال خبرگزاری  نیز در کنار رادیو و تلویزیون بصورت لحظه ای اطلاعات ، اخبار ، تصاویر و عکس های دریافتی را برای پوشش مناسب تر و گسترده تر انتخابات منتشر می نمایند.

روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کیش