سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

تجهیز آتش نشانان کیش به لوازم جدید حفاظت فردی - نمایش محتوای خبر

 

 

تجهیز آتش نشانان کیش به لوازم جدید حفاظت فردی

تجهیز آتش نشانان کیش به لوازم جدید حفاظت فردی

مدیرعامل شرکت عمران، آب وخدمات کیش گفت: با هدف افزایش کارایی نیرو‌های عملیاتی آتش نشانی کیش، سری دوم تجهیزات حفاظت فردی خریداری شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، ابوالفضل طیبی با اشاره به لزوم تجهیز آتش نشانان کیش به امکانات استاندارد وکارآمد به منظور افزایش کارآیی و قدرت مانور این نیرو‌ها گفت: در دومین مرحله تامین تجهیزات آتش نشانان، ۳۰ بسته کامل دستگاه تنفسی به همراه ۶۰ کپسول اکسیژن و ۳۰ عدد ماسک به همراه ۶۰ دست لباس عملیاتی مقاوم به حریق شامل اورکت و شلوار خریداری شده است.

وی افزود: آتش نشانان در معرض آسیب‌ها وخطر‌ات مختلفی قرار دارند و ضرورت دارد برای حفاظت از جان ارزشمند این انسان‌های فداکار، تجهیزات وامکانات ایمنی وحفاظتی مناسب خریداری وتامین شود.

طیبی با اشاره به اینکه حفاظت از جان مردم در حوادث برعهده آتش نشانان است و بهره گیری از تجهیزات کارآمد بسیار بر عملکرد آتش نشانان موثر است، گفت: دستگاه‌های خریداری شده دارای تکنولوژی روز دنیا و مجهز به سیستم هشدار هستند و درهنگام عملیات و در صورت بروز حادثه برای آتش نشانان موقعیت آنان توسط سیستم هشدار مشخص خواهد شد.

وی گفت:علاوه بر امکان استفاده همزمان نفر دوم از هر دستگاه تنفس، تجهیزات و لباس‌های عملیاتی خریداری شده مطابق با تکنولوژی روز دنیا و دارای مقاومت مناسبی در برابر درجه حرارت بالا هستند.

طیبی  ازتلاش برای خرید ماشین آلات سنگین اطفاء حریق با هدف تقویت ناوگان آتش نشانی کیش خبر داد.