اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | چهارشنبه، ۱ شهریور ۱۳۹۶

تجليل از خبرنگاران - نمایش محتوای خبر

 

 

تجليل از خبرنگاران

Loading the player...

دانلود

کيش/خبرگزاري صدا و سيما/ اخبار مرکز

آیات و روایات دینی بهترین و کاملترین دستورالعمل برای بهره گیری خبرنگاران در حوزه  اطلاع رسانی است .

محمد قاریان پور مدیر کل صدا و سیمای مرکز کیش در جلسه تجلیل از خبرنگاران گفت:  نخستین منعکس کننده اخبار خداوند متعال است و کامل ترین دستورالعمل های حوزه اطلاع رسانی در آیات قرآن کریم و روایات دینی وجوددارد.

وی از تلاش بی وقفه کارکنان خبر صدا و سیمای مرکز کیش قدردانی کردو گفت: اشاعه خبر درست و امید بخش بسیار مهم است و اگر خبر کذب منتشر شود تبعات منفی و جبران ناپذیری برای جامعه دارد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز کیش  خبرنگاران را پل ارتباطی موثر میان مردم و مسئولان عنوان کرد و گفت: بسیاری از درخواست های مردم با انتقال به مسئولان و پیگیری هوشمندانه خبرنگاران به نتیجه می رسد.

وی افزود: برنامه مناسبتهای مهم ملی و مذهبی در کوتاهترین زمان  به شبکه های  سراسری ارسال می شود و پخش نماز ظهر تاسوعا و عاشورا ، انتخابات و برنامه های ماه مبارک رمضان از شبکه های سراسری نمونه این تلاش موثر است.

ابراهیم رضوانی معاون اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش نیز در این نشست گفت: اخلاق حرفه ای ،امانتداری ،تعامل خوب با مسئولان ، پیگیری مطالبات مردم و اطلاع رسانی دقیق و به موقع در اخبار کیش به خوبی نمایان است.

وی افزود: امید بخشی به جامعه ، انتشار سریع اخبار درست و انعکاس تلاش مسئولان در اخبار کیش نشان دهنده حضور نیروهای متخصص و با تجربه در واحد اطلاعات و اخبار صداو سیمای مرکز کیش است.

سرهنگ رحیم جهانبخش فرمانده انتظامی کیش نیز در این جلسه از تلاش رسانه ملی در انعکاس اخبار پلیس قدردانی کردوگفت: اگر خبرنگاران نباشند بسیاری از خدمات پلیس بر مردم پوشیده می ماند.

شیخ یعقوب شمس امام جمعه اهل سنت هم در این نشست با قدردانی از خبرنگاران گفت: خبرنگاران زبان گویای مردم هستند وارتباط مردم با مسئولان توسط این فعالان عرصه اطلاع رسانی انجام می شود.

در پایان این مراسم از خبرنگاران پرتلاش صدا و سیمای مرکز کیش قدردانی شد.