جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

تاکید رئیس بنیاد مستضعفان بر اتمام ترمینال جدید فرودگاه تا بهمن ماه - نمایش محتوای خبر

 

 

تاکید رئیس بنیاد مستضعفان بر اتمام ترمینال جدید فرودگاه تا بهمن ماه

تاکید رئیس بنیاد مستضعفان بر اتمام ترمینال جدید فرودگاه تا بهمن ماه

رئیس بنیاد مستضعفان اتمام طرح فرودگاهی کیش را آبروی نظام برشمرد و بر تسریع در روند تکمیل آن تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش ، پرویز فتاح در بازدید از ترمینال جدید در حال ساخت فرودگاه جزیره کیش با ابراز خرسندی از توافقات در این زمینه گفت: در جلسات با دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مقرر شد تا پس از توافق بین سازمان و شرکت ملی ساختمان محوطه این پروژه تا شهریور و کلیات آن تا ٢٢ بهمن به اتمام برسد.

وی با تاکید بر اینکه موفقیت این پروژه در گرو پیروی از زمانبندی تعیین شده است، گفت: شیفت های کاری باید برای شب و روز و بدون تعطیلی تعریف شود تا به نتیجه دلخواه دست یابیم.
سید پرویز فتاح همچنین درخصوص مسائل مربوط به کرونا در کیش گفت: با این موضوع باید بسیار جدی برخورد کرد؛ قطعا هرچه سختگیری بیشتر باشد اعتبار جزیره کیش را بالا خواهیم برد و با توجه به موقعیت خاص این منطقه، کنترل ها در بازار و مکان های عمومی، فرودگاه و ادارات به جد پیگیری شود تا این جزیره زیبا بخاطر مردم و معیشت انها از شیوع بی رویه کرونا در امان باشد.
ترمینال جدید فرودگاه بین المللی کیش با پیشرفت ٦٥ درصدی، در فضایی به مساحت ٤٩٠٠٠ متر مربع با سه طبقه کاربری بنا شده است و ٢ درب ورودی، ٢ درب خروجی، ٣ تسمه نقاله، ١٠ دستگاه پله برقی و ١٤ دستگاه آسانسور در آن تعبیه می شود.