جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

تاکید امام جمعه کیش بر دفاع از حقوق مردم - نمایش محتوای خبر

 

 

تاکید امام جمعه کیش بر دفاع از حقوق مردم

تاکید امام جمعه کیش بر دفاع از حقوق مردم

امام جمعه کیش اقدام شرکت عمران، آب و خدمات کیش با اشاره به اجرای طرح آزادسازی سواحل کیش، گفت: یک تیم مدیریتی کارآمد همواره با اجرای این گونه طرح‌ها از حقوق مردم دفاع می‌کند. ‎

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، امام جمعه کیش به همراه مدیر عامل شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش از طرح آزاد سازی سواحل و پارک طلوع بازدید کرد.

حجت الاسلام و المسلمین حسن زاده با تاکید بر اهمیت اجرای طرح‌هایی که سبب تقویت نشاط و امید اجتماعی می‌شود، گفت: هرگاه در اراضی آزاد شده در سواحل که متعلق به بیت المال است، قدم می‌زنیم احساس غرور می‌کنیم، زیرا از ظرفیت سواحل و دریا باید در جهت توسعه جزیره بهره گرفت و یک تیم مدیریتی کارآمد همواره با اجرای این گونه طرح‌ها از حقوق مردم دفاع می‌کند.
خطیب جمعه کیش با تشکر از مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش، افزود: اجرای کار‌های مدرن بر محور شرع و قانون درجزیره‌ای که از دیرباز بهشت امن خانواده‌ها بوده و هست کار ارزشمندی است که به نام شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش ثبت شده و این شرکت با این اقدام پیشگام در دفاع از حقوق مردم و بیت المال و حفظ حریم دریا شد.
وی تصریح کرد: اگر همت و پیگیری‌های تیم مدیریتی شرکت عمران، آب و خدمات کیش نبود شاید اجرای این پروژه آن هم بعد از گذشت دو دهه باز هم مغفول می‌ماند و امروز شاهد آزادسازی این فضای زیبای ساحلی نبودیم.

حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده با تقدیر از همکاری و تعامل خوب بین شرکت عمران، آب و خدمات کیش با پروژه‌های بخش خصوصی که درمجاورت سواحل آزادسازی شده قرار دارند، افزود: جزیره کیش همواره باید به مدد اجرای اینگونه طرح‌ها و توجه به منافع عمومی یک منطقه پیشگام در توسعه گردشگری اسلامی است.

در این بازدید طیبی مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش نیز با تقدیر از حمایت‌های مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش و امام جمعه کیش در اجرای موفق طرح‌هایی که برای تامین منافع عموم و افزایش اراضی کیش به عنوان مهمترین سرمایه این جزیره برنامه ریزی شده اند، گفت: در طرح آزادسازی سواحل سه محور ساحلی جزیره کیش در ادامه پارک مرجان و محدوده مارینا در زمینی به مساحت بالغ بر ۱۶ هکتار، ساحل جنوب شرقی مجاور پارک دلفین‌ها به مساحت ١٤ هکتار و در منطقه شمال جزیره ساحل کرانه حدود ۸ هکتار از اراضی ساحلی آزاد شده است.

وی افزود: در کمتر از ۳ ماه با کار شبانه روزی شرکت عمران، آب و خدمات کیش این طرح ها به بهره برداری رسیده است.
وی تاکید کرد: این طرح دوماه پیش از زمان اعلام شده به بهره برداری رسید و تحقق این وعده در راستای رفاه بیشتر شهروندان وگردشگران یکی از اقدامات ماندگار شرکت عمران، آب و خدمات کیش در مسیر رشد وتوسعه پایدار این جزیره است.