جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

تاکید امام جمعه کیش بر اهمیت حجاب و عفاف در جامعه - نمایش محتوای خبر

 

 

تاکید امام جمعه کیش بر اهمیت حجاب و عفاف در جامعه

تاکید امام جمعه کیش بر اهمیت حجاب و عفاف در جامعه

امام جمعه کیش با اشاره به توجه بیشتر به ارزش‌های اسلامی و رعایت حجاب، گفت: کیش باید شهری مدرن و اسلامی باشد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، حجت الاسلام و المسلمین حسن زاده در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر با محوریت جنگ نرم و عفاف و حجاب بر توجه بیشتر به ارزش‌های اسلامی و رعایت ارزشهایی، چون حجاب در سطح جامعه تاکید کرد.

وی با بیان اینکه این جلسه به درخواست جمعی از خواهران فعال در حوزه عفاف و حجاب برگزار شد، گفت: مطالبه ایشان توجه بیشتر به ارزش‌های اسلامی و رعایت و تقید به ارزشهایی، چون حجاب در سطح جامعه بود.

امام جمعه کیش گفت: امیدواریم زمینه‌ای برای بدحجابی در کیش وجود نداشته باشد و بتوانیم با رعایت اصول اسلامی، چون حجاب و عفاف در کشور سرآمد باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده گفت: کیش باید شهری مدرن و اسلامی باشد، شهری که بهشت خانواده‌ها است.

فرمانده انتظامی ویژه و دریابانی کیش با تشکر از امام جمعه کیش برای برگزاری این جلسه با حضور بانوان فعال فرهنگی اجتماعی که با مطالبه گری و کنشگری یاریگر مسیولین هستند، گفت: امیدواریم بتوانیم به خواسته ی خانواده‌ها و خواهران فعال در این حوزه جامه عمل بپوشانیم.

سرهنگ علی اصغر جمالی گفت: در قدم اول بحث حجاب و عفاف را از ادارات توسعه خواهیم داد و در مراحل بعدی در جامعه و گروه‌های اجتماعی و بخش‌های خصوصی برنامه ریزی ها انجام شده است.

معاون فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش نیز، گفت: فضای مجازی، مدارس، دانشگاه‌ها، صدا وسیما نقش مهمی در راستای اشاعه فرهنگ عفاف و حجاب دارند.

وی افزود: معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش اجرای طرحی به نام کیش، بهشت خانواده‌ها را در دست اجرا دارد و در حوزه فرهنگی و عفاف و حجاب نیز مسابقات کتابخوانی، فعالیت‌های موثر در فضای مجازی تدوین و راه اندازی شده است.
سعید پور علی از الزام همه دستگاه‌های اجرایی به عضویت درستاد صیانت از امنیت عمومی و حریم حقوق شهروندی خبر داد.
ابوطالبی یکی از بانوان فعال فرهنگی و اجتماعی نیز با قدردانی از مسئولان، گفت: امیدواریم با اجرای قوانین مربوط به عفاف و حجاب کیش همچنان به عنوان نگین درخشان و الگوی سبک زندگی سالم در ایران حفظ شود.

در این جلسه رییس پلیس امنیت اخلاقی، رییس پلیس فتا، مسیول عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی، نماینده ناحیه مقاومت بسیج کیش و جمعی از نمایندگان جامعه بانوان مطالبه گر و فعالان حوزه عفاف و حجاب و مسولین حوزه گردشگری و فرهنگی معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش به بیان نظرات خود پرداختند.