سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

بیش از 20 هزار نفر روزانه از نمایش هوایی در جزیره کیش دیدن کردند. - نمایش محتوای خبر

 

 

بیش از 20 هزار نفر روزانه از نمایش هوایی در جزیره کیش دیدن کردند.

Loading the player...

دانلود

کیش/خبرگزاری صدا وسیما/اجتماعی

بنا بر اعلام روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش، نمایش هوایی کیش امسال بسیار متفاوت تر از سالهای گذشته برگزار و با استقبال بی سابقه بازدید کنندگان رو به رو  شد.

حضور مطرح ترین گروه های نمایش هوایی از کشورهای مختلف باعث شد نمايشگاه هوايي جزیره کیش روزانه میزبان جمعیتی بالغ بر20 هزار نفر باشد.

شمار زیاد بازدید کنندگان از نمایش هوایی باعث شده بود مسیرهای منتهی به محل برگزاری نمایش هوایی دچار ترافیک سنگینی شود و شهروندان وگردشگران برای دیدن این نمایش های مهیج زمان زیادی برای ورود به  محل برگزاری منتظر بمانند.

بسیاری از بازدید کنندگان به دلیل پر بودن ظرفیت پارکینگ های اطراف ناگزیر به پارک در خیابانهای اصلی شدند وتمامی محوطه اطراف محل نمایش هوایی مملو از خودرو و جمعیت علاقمند بود.

نمایش زیبای زنبورهای بالتیک از لتونی و شوالیه های روسیه یکی از جذابترین بخش های نمایش هوایی بود که برای اولین بار در کشور این هواپیماها در جزیره کیش به اجرای نمایش پرداختند و علاقمندان زیادی از سراسر کشور برای دیدن این نمایش ها به کیش سفر کردند.

 هشتمین نمایشگاه بین المللی صنایع هوایی و هوانوردی در دو بخش نمایشگاهی و نمایش هوایی از 26 آبان در کیش آغاز شد و 29 آبان  به پایان  رسيد.